Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Star Trek: Resurgence, 2022’de gelen eski Telltale devlerinden hikaye odaklı bir oyundur

Star Trek: Resurgence, 2022’de gelen eski Telltale devlerinden hikaye odaklı bir oyundur

Topuklarında sıcak Star Trek: Keşif, Picardve Alt Güverteler, Star Trek franchise yeni bir video oyunu alıyor. Eski Telltale Games geliştiricilerinden oluşan yepyeni bir stüdyo olan Dramatic Labs, The Game Awards sırasında üzerinde çalıştığını duyurdu. Star Trek: Diriliş, Telltale’inkini andıran hikaye odaklı bir oyun Aramızdaki Kurt ve Yürüyen Ölüler.

Oyunun basın açıklamasına göre, “Star Trek: Diriliş olaylarından kısa bir süre sonra geçen orijinal bir hikaye anlatan interaktif bir anlatım video oyunudur. Star Trek: Yeni Nesil.”

Oyuncular gemideki iki karakteri kontrol edecek. ABD KARARLı Galaktik bir savaşı önlemek için bir gizemi çözmek için çalışırlar. Spock duyuru fragmanında göründü ve Dramatic Labs, oyuncuların hikayenin gidişatını belirlemek için çeşitli diyalog ve aksiyon oyunlarıyla diğer “yeni ve geri dönen karakterlerle” tanışacağını doğruladı.

Dramatic Labs, Telltale Games’in kurucularından Kevin Bruner tarafından kuruldu ve bazı kaynaklara göre Telltale’in felaket sonunun bir parçası. Buna rağmen, Dramatic Labs 20’den fazla eski Telltale Games çalışanının evi oldu. Star Trek: Diriliş Telltale’in baş senaristi, yaratıcı yönetmeni ve sinema yönetmeni, stüdyonun Telltale’in ünlü olduğu oyunları yapma taahhüdünü işaret edebilir.

Önceki Telltale oyunlarında olduğu gibi, oyuncu seçimi deneyimi yönlendirecek ve hikayenin sonucunu etkileyecektir.

“Hayranları olarak Star Trek, önemli seçimlerin ve kararların tüm anlatıyı etkileyeceği, oyuncuları aksiyonun tam kalbine koyan bir hikaye hazırlamak gerçekten bir onurdur,” diyor Bruner basın açıklamasında.

Star Trek: Diriliş Xbox, PlayStation ve Epic Games Store’da yalnızca PC için 2022 baharında piyasaya sürülecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.