Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Square Enix, metaverse’den bir parça istiyor, 2022’de ‘merkezi olmayan oyunlar’ vaat ediyor

Square Enix, metaverse’den bir parça istiyor, 2022’de ‘merkezi olmayan oyunlar’ vaat ediyor

ne olur son fantezi, Mezar yağmacısı, veya Deus Ex Kısmen blok zinciri tarafından destekleniyormuş gibi görünüyor, böylece oyuncular katkılarından para kazanabilir mi? Şunu öğrenebilirsiniz: Square Enix başkanı Yosuke Matsuda, şirketin Yeni Yıl kararının 2022’den itibaren “merkezi olmayan oyunlar” yayınlamak olduğunu açıkladı.

Masuda’nın şirketin yeni yıl stratejisini tartışan mektubunda herhangi bir ayrıntı bulamasanız da, temkinli ama iyimser duruşu hakkında iyi bir fikir bulacaksınız – diğer oyun şirketlerinin yakın zamanda Leeroy Jenkins’i nasıl etkilediği düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. NFT’lere giden yol, o kadar ani bir kamçı darbesi gördü ki, internet üzerinden titreşimleri pratik olarak hissedebiliyordunuz.

Sona yakın olan en alakalı bölüm:

Eğlenmekten kazanmaya ve katkıda bulunmaya kadar çok çeşitli motivasyonlar, insanlara oyunlarla etkileşim kurma ve birbirleriyle bağlantı kurma konusunda ilham verecektir. Bunu sağlayacak olan blok zinciri tabanlı tokenlerdir. Oyunlarımıza uygulanabilir jeton ekonomileri tasarlayarak, kendi kendine yeten oyun büyümesini sağlayacağız. “Merkezi olmayan oyun” olarak adlandırdığım şeyin kalbinde tam olarak bu tür bir ekosistem yatıyor ve umarım bu, gelecekte oyun oynamada büyük bir trend haline gelir. Oyun oyuncularının ve oyun sağlayıcılarının bitmiş ürünler olan oyunlarla birbirine bağlandığı tek yönlü ilişkiye, merkezi olmayan oyunla karşılaştırmak için “merkezi oyun” olarak atıfta bulunursak, merkezi oyunlara ek olarak merkezi olmayan oyunları portföyümüze dahil etmek, 2022’den itibaren bizim için ana stratejik tema. Blok zinciri oyunlarını mümkün kılan temel ve temel teknolojiler zaten mevcut ve son birkaç yılda toplumsal okuryazarlık ve kripto varlıklarının kabulünde bir artış oldu. Bu alanı dolduran birçok kullanıcı grubunu dinlerken bu alandaki toplumsal değişimleri yakından takip edeceğiz ve gelecekte potansiyel olarak kendi tokenlerimizi çıkarmayı göz önünde bulundurarak buna göre bir iş geliştirme çabalarımızı hızlandıracağız.

Ayrıca muhtemelen Square Enix’in herhangi bir isim vermemesine de yardımcı olur. özel Blockchain/token muamelesi görebilecek oyunlar, bu nedenle Ubisoft’un Ghost Recon NFT duyurusu veya GSG’nin aksine, henüz dirgen taşıyan belirli bir hayran topluluğu yok. TAKİPÇİ 2.

Devasa oyun şirketleri, “Metaverse” ve “NFT’ler” gibi popüler sözcüklerde tonlarca nakit paranın kilitli olduğunun farkına vardıklarında, genellikle Square’i seviyorlarsa, orada olduklarını, bunu yaptıklarını söylemekten mutlu olurlar. Enix – yıllardır tüm fantezi-gerçeklik ve / veya çoklu dünya olayına takılıp kalıyor. Square Enix, zaten nasıl birleştiğini ortaya çıkarabilirdi son fantezi aracılığıyla sevilen Disney toprakları ile Krallık kalpleri bir dizi oyun veya Cloud ve Sephiroth’u ve bazılarını nasıl getirdiğini son fantezi Nintendo’ya öğeler, aşamalar ve müzik Süper Smash Bros. Ultimate – metaverse savunucularının teknolojiyi anladığımızda daha fazlasını göreceğimizi öne sürdüğü oyunlar arası tozlaşma.

Bunun yerine, şirket, felsefi bir ayak parmağını suya daldırıyor, niyetini güçlü bir şekilde işaret ediyor ve – belki de – tutkulu hayran kitlelerinin Square Enix’in kendi jetonlarını yayınlama fikrine nasıl tepki vereceğini görmeyi bekliyor, Square Enix oyunlarına daha fazla ekonomi tasarlıyor, ve bu oyunlar bugün olduklarından biraz daha fazla parayla ilgili hale geliyor.

Square Enix, şirketin bulut oyunlarından bahsedip bahsetmediği net olmasa da, “bulut alanında geniş yatırımlar” vaat ediyor. Matsuda, “Bulut alanındaki potansiyel çabaları iki ana perspektiften araştırıyoruz; birincisi, içeriği dağıtmak için bulut teknolojilerinden yararlanmak ve ikincisi, müşterilere bulutun özellikleri tarafından etkinleştirilen yeni heyecan biçimleri sunan içerik geliştirmek.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.