Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Spotify, telif hakkı anlaşmazlığı nedeniyle popüler komedyenlerin içeriğini kaldırdı

Spotify, telif hakkı anlaşmazlığı nedeniyle popüler komedyenlerin içeriğini kaldırdı

Spotify, telif hakkı anlaşmazlığı nedeniyle Kevin Hart, Tiffany Haddish, John Mulaney ve Jim Gaffigan da dahil olmak üzere en popüler komedyenlerden bazılarının eserlerini çekti. İlk raporla Wall Street Günlüğü, bir dizi yüksek profilli şovmen, radyoda ve Spotify, Pandora, YouTube ve SiriusXM gibi hizmetlerde çalındıklarında şakaları için telif hakkı ödemelerini takip ediyor.

Çizgi romanların çabaları, şovmenlerin konuşulan içerik için uygun şekilde telafi edilmesi için çalışan küresel hak yönetimi şirketi Spoken Giants tarafından desteklenmektedir. Olarak WSJ notlar, komedyenler genellikle bir dijital hizmet içeriklerini oynatırken etiket veya dağıtımcıları tarafından – dijital performans hakları kuruluşu SoundExchange ile birlikte – ödenir. Ancak, spoken giants’ın değiştirmeyi umduğu bir şey olan bu içeriği yazdıkları için teknik olarak telafi edilmiş değiller.

Spoken Giants ile yapılan başarısız görüşmelerden sonra Spotify, yüzlerce komedyenin içeriğini hizmetten kaldırdı. ‘ye yaptığı açıklamada, WSJ, Spotify zaten “söz konusu içerik için önemli miktarda para ödediğini ve bunu yapmaya devam etmeyi çok isterim” dedi. The Verge spotify’a bir yorum isteğiyle ulaştı, ancak hemen geri dönmedi.

Spotify’ın Spoken Giants ile tekrar anlaşmaya çalışıp çalışmayacağı veya komedyenlerin içeriğinin geri dönüp dönmeyeceği konusunda bir kelime yok. İle Spotify’ın 400 milyondan fazla kullanıcısı olması bekleniyor Yıl sonuna kadar, etkilenen komedyenler büyük miktarda görünürlüğü kaçırıyor olabilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.