Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Spider-Man: Across the Spider-Verse (Bölüm Bir) için ilk fragman çarpıcı bir animasyon devam filmiyle alay ediyor

Spider-Man: Across the Spider-Verse (Bölüm Bir) için ilk fragman çarpıcı bir animasyon devam filmiyle alay ediyor

Animasyonun merakla beklenen devam filminin ilk fragmanı Örümcek Adam: Örümcek Ayet içine sadece düştü, her iki başlığı da ortaya çıkardı – Örümcek Adam: Örümcek Ayet Boyunca (Birinci Bölüm) — ve Miles Morales’in yaklaşan maceralarının aslında iki bölümlü bir ilişki olacağı sürprizi.

İlk bakış fragmanı, son Spider-Verse filminin kaldığı yerden devam ediyor: Miles (Shameik Moore) yatakta yatarken, Gwen Stacy’ye (Hailee Steinfeld) açılan bir portal ve evreni açılmadan önce.

Oradan, sanki. Örümcek Ayeti Boyunca (Birinci Bölüm) Orijinal filmin zaten yıldız animasyonu olan Miles’ın Spider-Man 2099 ile (ilk filmin kredi sonrası sahnesinde karakteri seslendiran Oscar Isaac) çeşitli sanat tarzlarında birden fazla animasyon evreninde zıplamasıyla bire bir olmaya çalışıyor olacak.

Resmi açıklamaya göre, yaklaşan devam filmi “Brooklyn’in tam zamanlı, arkadaş canlısı mahallesi Spider-Man’i Gwen Stacy ve yeni bir Örümcek Adam ekibiyle güçlerini birleştirerek şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden daha güçlü bir kötü adamla yüzleşmek için Multiverse’e taşıyacak.”

Sony o kötü adamın kim olduğunu söylemiyor (filmin 2014’te çizebilme olasılığı olsa da Örümcek Ayeti Çoklu evrendeki Örümcek İnsanları’nın Morlun ve Mirasçıların saldırısı altında olduğunu gören çizgi roman crossover’ ı), tehdit ne olursa olsun, sadece tek bir filme sahip olamayacağı görülüyor.

Örümcek Adam: Örümcek Ayet Boyunca (Birinci Bölüm) 7 Ekim 2022’de sinemalarda gösterime girdi ve İkinci Bölüm 2023’te bir ara takip edecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.