Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Soundclick Düzenleri, Satılık Beats: My Muzic Image İncelemesi

İnternette beat satmak için Soundclick’i kullanan yapımcılar, güçlü bir çevrimiçi varlığa ve markaya sahip olmanın önemli olduğunu biliyorlar. Birisi bir müzik yapımcısının soundclick sayfasını ziyaret ettiğinde, başlangıçta iki şey arar. Birincisi, yüksek kaliteli, soundclick vuruşlarıdır. Sonraki, temiz, estetik açıdan hoş bir görsel varlık veya genel bir görüntüdür. Bir yapımcının tasarımı temizse ve enstrümanlar endüstri standardı kalitedeyse, kayıt yapan sanatçıların ritimleri indirmesini kolaylaştırır.

2010 yılının Mart ayında müzik prodüksiyon işime başladığımda, güçlü bir Soundclick varlığım yoktu. Basit bir ücretsiz düzen kullanıyordum ve Soundclick sayfama ya da vuruşlarımı satın alan insanlara çok fazla web trafiği almıyordum. 2010 yazında, telefon bağlantılarımda (Mymuzicimage.com’un sahibi) Christopher Perkins’e rastladığım için şanslıydım. Perkins çok yetenekli bir grafik tasarımcı ve animatördür.

Online beat satmaya başlamak için Soundclick hesabımı Basic hesabından VIP hesabına yükselttim. Bu, insanların vuruşlarımı indirebileceği Soundclick sayfamın daha fazla özelleştirilmesine izin verdi. Yakın bir arkadaşımdan başlamam için bana temel bir tasarım vermesini istedim.

1. Soundclick düzeni böyle görünüyordu

Perkins ile konuştuktan sonra, beatmaker’lar veya prodüktörler için Soundclick mizanpajları yapma deneyimi olmadığını, ancak eğitiminden edindiği bilgileri benim için bir mizanpaj hazırlamak için kullanacağını söyledi.

Bu benim için flash animasyon içeren ilk düzeniydi.

Benim için bu düzeni oluşturduktan sonra, web sitemin trafiğinde hafif bir artış görmeye başladım ama henüz herhangi bir beat satışım olmadı. Biraz ilerleme kaydediyordum ama önemli bir şey değildi. Tüm bu süreç boyunca Perkins ile çalışmak çok kolaydı ve iş odaklıydı. Dönüş hızı süper hızlıydı.

Onunla olan ilk deneyimime dayanarak, 2011 yazının sonlarında başka bir Soundclick düzeni için tekrar hizmetlerinden yararlanmaya karar verdim. Ne istediğimi açıkladım ve yaratıcı kontrolü eline almasına izin verdim.

Bu, Perkins’in hazırladığı bir sonraki düzendi

Düzenden çok memnun kaldım. Perkins, düzeni tam olarak tarif ettiğim gibi tasarladı. Yine bir beyefendi ve alim oldu ve hızlı hizmet verdi.

Bu düzeni kullandıktan sonra, web trafiğinde ani bir artış görmeye başladım ve ayrıca bu düzen ile ilk enstrümantal satışımı yaptım!

Bu düzeni, bir kez daha düzen değişikliğine hazır olduğuma karar verdiğim yılın ilk gününe (2011) kadar kullanmaya devam ettim.

Bil bakalım kimi aradım?

Perkins bir kez daha teslim edildi!

Bir araya getirmek için gereken muazzam ayrıntı ve zaman göz önüne alındığında, bu düzenin ne kadar çabuk sonuçlandırılmasından son derece memnun kaldım!

İşte Perkins’ten en son Soundclick düzenim

Servis her zamanki gibi mükemmeldi!

Genel olarak, Mymuzicimage.com ve Perkins, mükemmel web tasarımı ve müşteri hizmetleri sağlayarak olağanüstü bir iş çıkardılar. Artık şirketimin tüm markalaşma ve grafik tasarım ihtiyaçları için Perkins ve Mymuzicimage.com’u kullanıyorum. Ayrıca, en son düzeniyle dünya çapındaki kayıt sanatçılarına, işletmelere ve şarkıcılara 1000 dolardan fazla ritim ve enstrüman sattığımı söylemekten memnuniyet duyuyorum. Perkins’in hizmetlerini şiddetle tavsiye ederim!

Soundclick düzenleri, logolar, el ilanları veya herhangi bir grafik tasarım veya animasyon biçimiyle ilgileniyorsanız, Mymusicimage.com adresindeki Perkins’in web sitesini ziyaret edin.

Ömür boyu müşteri olmayı planlıyorum!

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.