Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Sony Mobility ve Vision-S 02 prototip EV ile tanışın

Sony Mobility ve Vision-S 02 prototip EV ile tanışın

Sony’nin CES 2022’deki açılış konuşması sırasında şirket, geçen yıl gördüğümüz Vision-S EV’yi Vision-S 02 adlı yeni bir konsept SUV ile birlikte sundu. Ancak (bu sefer) büyük sürpriz, Sony Mobility’nin piyasaya sürülmesi. elektrikli arabalara odaklanacak yeni şirket başlıyor. Teknoloji endüstrisi birkaç yıldır Apple’ın bir araç üretip üretemeyeceğine odaklanmış olsa da, Sony bize teknolojisiyle dolu çalışan bir prototip gösterdi ve şimdi bir adım daha ileri gidiyor.

Sony, YouTube’da her iki Vision-S prototip EV’sini içeren birkaç demo videosu yayınladı. Bazıları, yukarıdaki iki dakikalık Konsept Filmi gibi, bu arabaların bir parçası olabileceği mükemmel yaşam tarzına dair ipuçları veriyor. Diğerleri, kullanıcı arayüzünün tasarımını sergiliyor veya Tokyo ile Almanya’yı gerçek zamanlı olarak birbirine bağlayan bir 5G bağlantısı aracılığıyla uzaktan sürüş testi sunuyor.

Resim: Sony

Tüm bunların bir gün gerçekten Sony marka bir arabaya binmeye yol açıp açmadığını bilmiyoruz, ancak açıkçası, peşinde olduğu otonom, elektrikli gelecek için bir vizyona sahip. Şirketin başkanı, başkanı ve CEO’su Kenichiro Yoshida, “Sony EV’nin ticari lansmanını araştırıyoruz” dedi. Bu keşif, görünüşe göre bir “yaratıcı eğlence şirketinin” mobiliteyi nasıl “yeniden tanımlayabileceğini” ortaya çıkaracak.

Geçen yıl Vision-S’nin tanıtımı sırasında Sony, sensörlerle olan yetenekleri hakkında çok konuştu ve bu teknolojik avantajı otomobil endüstrisinde nasıl kullandığını göreceğiz. 2021’de, partiye tam teşekküllü bir rakip veya bir tür tedarikçi veya ortak olarak katılma niyetinde olup olmadığı, bizim ve muhtemelen Sony’nin henüz bilmediği şey, çip sıkıntısıyla başa çıkma konusunda otomobil üreticileriyle bazı acıları paylaştı. .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.