Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Social Bookmarking – 404 Sayfa Bulunamadı Hatalarının Üstesinden Gelme

Social Bookmarking’e giderken başıma utanç verici bir şey geldi. Bookmarking, yeni başlayanların sıklıkla gözden kaçırdığı bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) aracıdır. Neyse ki, bu aracın farkındaydım ve en son gönderime yer işareti koymak için hemen Digg.com ve Reddit.com gibi birkaç siteye gittim.

Makalemi manuel olarak işaretledim. Kendimle çok gurur duydum. Bir hafta kadar sonra, özellikle ilginç olduğunu düşündüğüm blog yazılarımdan birini yüklemek için geri döndüm. Orijinal yer imini kontrol etmeye karar verdim.

404 Sayfa Bulunamadı Sorunu:

Linkime tıkladım. Korkunç “Sayfa Bulunamadı” hata mesajını aldım. Bu sana hiç oldu mu? Kendinizi hiç bu çıkmazda buldunuz mu? Sosyal yer imi bağlantısı siteme ulaştı ve 404 sayfası bulunamadı hata mesajını, ancak referans vermek istediğim makaleyi göstermedi. Bazen çaresiz hissedersin.

Dünyada neler oluyordu? Nedeni neydi? Belki de ilk düşünceniz, blogunuzdaki gönderiyi bir şekilde silmiş olmanızdır. YANLIŞ! Hala orada.

Belki de hata mesajının nedeni, bir blogun, bu durumda bir WordPress blogunun, eski gönderileri otomatik olarak ana sayfadan aşağı kaydırmasıdır. Arama Motorunun gönderinizi bulamamasının nedeni bir şekilde bu. YANLIŞ!

Beyniniz hızla bir çözüm arar. Dört olası çözüm akla gelebilir:

  1. Bu gönderi için blogunuzda bir sayfa oluşturmalısınız. Bu şekilde o sayfaya yapılan herhangi bir referans kalıcı olacaktır, ancak bu pratik bir çözüm değildir.
  2. Gönderiye benzersiz bir kategori atayın. Bu da pek pratik değil.
  3. Bağlantınızı sosyal imleme sitesinden blogunuza değil, makale dizini kaynağına yönlendirin, ancak bazı sosyal medya siteleri bir makale dizinine doğrudan bağlantıya izin vermez.
  4. Son olarak, makalenizin referansını sosyal yer iminde düzenlemeyi düşünürsünüz; referansı düzenlemenize izin vermez.

yine YANLIŞ!

Sosyal Bookmarking Çözümü:

Kalıcı bağlantıları hiç duydunuz mu? Kalıcı bağlantılar, WordPress’te Ayarlar altındaki kontrol panelinde bulunur. Kalıcı bağlantı, bir web sayfası, web sitesi veya bir blog gönderisi gibi belirli bir web adresini tanımlamak için kullanılan URL etiketi veya adıdır. Bloglar gibi çoğu İçerik Yönetim Sistemi (CMS), gönderileri takip etmek için kalıcı bağlantılar kullanır.

Benim durumumda, bir acemi olarak ve hala öğreniyorum, kalıcı bağlantılarımın yapısını değiştirmiştim, böylece sosyal imleme sitesi Web’de arama yaptığında, yazımı bulamadı ve korkunç 404 sayfası bulunamadı mesajı belirdi. WordPress’teki ayarlarla ilgili denemelerimin blogumdaki etkisinin farkında değildim.

Basit çözüm, kalıcı bağlantınızı “posta adına” yeniden tanımlamaktır. Gönderi adını, kategorisini, yazarını, tarihini ve diğer benzersiz etiketlerini tanımlamak için bir kalıcı bağlantı tanımlayabilirsiniz. Sosyal imleme yapıyorsanız, gönderi adını ve yazarını tanımlayan bir kalıcı bağlantı kullanın. Öğrenecek çok şey var!

Ne kadar çok öğrenirsen o kadar çok para kazanırsın!

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.