Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesini Kaldırma

Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesini Kaldırma

Kaldırmak için Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesi tamamen Chrome’u ilk ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir. Bu adımları yapmak, giriş sayfanız, sekme ayarlarınız, kaydedilmiş form bilgileriniz, tarama geçmişiniz ve çerezleriniz gibi tüm yapılandırma bilgilerini Chrome’dan siler. Bu işlem, yüklü uzantıları da devre dışı bırakır. Yine de tüm yer imleriniz korunacak.

Chrome’ı sıfırlamak için programı açın ve Chrome menü düğmesine tıklayın () pencerenin sağ üst köşesinde. Bu, aşağıda gösterildiği gibi Chrome’un ana menüsünü açacaktır.

Chrome Menü Ayarları Seçeneği

Şimdi etiketli menü seçeneğine tıklayın Ayarlar yukarıdaki resimdeki okta gösterildiği gibi, temel ayarlar ekranını açacaktır. En alta doğru ilerleyin ve bir Gelişmiş ayarları göster… seçeneği aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

Gelişmiş Ayarlar Seçeneği

Üzerine tıklayın. Gelişmiş ayarları göster… seçeneğini kullanarak gelişmiş ayarlar ekranını açın. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi sıfırlama düğmesini görene kadar en alta gidin.

Gelişmiş Ayarlar Sıfırla Düğmesi

Şimdi tıklayın Ayarları sıfırla düğmesini tıklatın. Chrome artık tarayıcınızı sıfırlamak isteyip istediğinizden emin olup olmadığınızı soran bir onay iletişim kutusu açacaktır.

Chrome Onaylarını Sıfırla

Chrome’ı sıfırlamak için Sıfırlama düğme. Chrome artık tüm kişisel verilerinizi, tarama geçmişinizi silecek ve yüklü tüm uzantıları devre dışı bırakacaktır. Ancak yer imleriniz bozulmadan kalacak ve hala erişilebilir olacaktır. Artık Ayarlar sekmesini kapatabilir ve diğer talimatlarla devam edebilirsiniz.

Kaldırmak için Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesi internet explorer’ı ilk ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Bu adımları yapmak, giriş sayfanız, kaydedilmiş form bilgileriniz, gözatma geçmişiniz ve tanımlama bilgileriniz gibi tüm yapılandırma bilgilerini Internet Explorer’dan siler. Bu işlem, yüklü araç çubuklarını ve eklentileri de devre dışı bırakır. Yine de tüm yer imleriniz korunacak.

Internet Explorer’ı sıfırlamak için programı açın ve Internet Explorer menü düğmesini (Araçlar Menü Düğmesi) pencerenin sağ üst köşesinde. Bu, aşağıda gösterildiği gibi Internet Explorer’ın ana menüsünü açacaktır.

Internet Seçenekleri Menü Öğesi

Şimdi etiketli menü seçeneğine tıklayın Internet seçenekleri yukarıdaki resimdeki okta gösterildiği gibi, Internet Seçenekleri ekranını açacaktır.

Internet Seçenekleri'nin Genel sekmesi

Şimdi tıklayın İleri sekmesindeki resimde gösterildiği gibi bu sekmeyi tıklatın. Bu, Gelişmiş Ayarlar ekranını açacaktır.

Gelişmiş Ayarlar Sekmesi

Şimdi tıklayın Sıfırlama… düğmesini tıklatın. Internet Explorer şimdi tarayıcınızı sıfırlamak istediğinizi onaylamanızı isteyen bir onay iletişim kutusu açacaktır.

Onayı Sıfırla

Yukarıda gösterilen sıfırlama iletişim kutusunda, lütfen Kişisel ayarları silme ve ardından Sıfırlama düğme. Internet Explorer artık tüm kişisel verilerinizi, gözatma geçmişinizi silecek ve tüm eklentileri ve araç çubuklarını devre dışı bırakacaktır. Yine de favorileriniz bozulmadan kalacak ve hala erişilebilir olacaktır.

Sıfırlama tamamlandı

Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra, Kapatmak düğme. Sıfırlamayı tamamlamak için Internet Explorer’ı yeniden başlatmanız istenecektir. Internet Explorer’ı yeniden başlattıktan sonra, yönergelerin geri kalanıyla devam edebilirsiniz.

Kaldırmak için Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesi Firefox’u ilk ayarlarına geri yenilemeniz gerekecektir. Bunu, tüm eklentileri ve kişiselleştirilmiş yapılandırma ayarlarını kaldırarak yapar. Yine de tüm yer imleriniz korunacak.

Firefox’ı sıfırlamak için programı açın ve Firefox menüsüne tıklayın
düğmesi (Firefox menü düğmesi) pencerenin sağ üst köşesinde. Bu, aşağıda gösterildiği gibi Firefox için ana menüyü açacaktır.

Firefox Menüsü

Şimdi soru işareti düğmesine tıklayın (Yardım düğmesi) yukarıdaki resimdeki okla belirtildiği gibi. Bu, Firefox yardım menüsünü açacaktır.

Yardım Menüsü

Ardından tıklayınız. Sorun giderme Bilgi yukarıdaki resimdeki okla belirtildiği gibi seçeneği. Bu sizi bir Sorun Giderme sayfasına getirir.

Sorun Giderme Bilgileri Sayfası

Yenileme işlemine başlamak için Firefox’ı yenileyin. düğme. Bunu yaptığınızda, firefox yenilemesi yapmak isteyip istemediğini soran bir onay gösterilecektir.

Firefox Yenileme Onayı

Firefox’un yenilenmesini sağlamak için Firefox’ı yenileyin düğme. Yenileme işlemi tamamlandığında, otomatik olarak kapanacak bir İçe Aktarma penceresi gösterilir. Bu kapandığında, Firefox açık olacak ve yenilendiğini belirtecektir.

Yenileme Tamamlandı

Artık Gidelim! düğmesini kullanarak Firefox’ı yeniden kullanmaya başlayın.

Tamamen kaldırmak için Smashapps.net Arama Yeniden Yönlendirmesi Safari’yi ilk ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Bu adımları yapmak, En İyi Siteleriniz, kaydedilmiş form bilgileriniz, tarama geçmişiniz ve çerezleriniz gibi Safari’den tüm yapılandırma bilgilerini siler. Bu işlem, Safari’yi sıfırladıktan sonra hala kullanılabilir olacak yer imlerinizi veya uzantılarınızı silmez.

Safari’yi sıfırlamak için programı açın ve vitese tıklayın (Safari Seçenekleri Dişlisi) pencerenin sağ üst köşesinde. Bu, aşağıda gösterildiği gibi Safari’nin ana menüsünü açacaktır.

Safari Seçenekleri Menüsü

Şimdi etiketli menü seçeneğine tıklayın Safari’ye Sıfırlama yukarıdaki resimdeki okta gösterildiği gibi. Bu, sıfırlamak istediğiniz tüm öğeleri seçmenizi sağlayan bir pencere açar.

Seçenekleri Sıfırla Penceresi

Her seçenekte onay işaretlerini tutun ve ardından Sıfırlama düğme. Safari tüm kişisel verilerinizi siler ve ardından boş bir sayfa açar, bu da işlemin bittiği anlamına gelir.

Bu işlemin Yer İmlerinizi veya yüklü Safari Uzantılarını silmediğini unutmayın. Safari Uzantılarınızı da kaldırmak istiyorsanız, bu toplu iş dosyası, yer imlerinizi korurken Safari’yi sıfırlar ve yüklü tüm uzantıları siler.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.