Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Sitenizi Pinterest’te Nasıl Doğrularsınız?

Sitenizi Pinterest’te Nasıl Doğrularsınız?


WordPress sitenizi Pinterest’te doğrulamak ister misiniz? Web sitenizi Pinterest’te doğrulamak, Pinterest analitiği, reklam programı, fotoğraflarınızın istatistikleri ve daha fazlası gibi net özellikleri açacaktır. Bu makalede, WordPress sitenizi Pinterest’te kolayca nasıl doğrulayacağınızı göstereceğiz.

Video öğretici

Videoyu beğenmediyseniz veya daha fazla talimata ihtiyacınız varsa, okumaya devam edin.

Neden WordPress Sitenizi Pinterest’te Doğrulamalısınız?

Pinterest, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer görsel içeriklerinizi paylaşabileceğiniz en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bir hesap oluşturmanıza ve Instagram veya Flickr gibi görüntülerinizi yönetmenize izin verir .

Ayrıca diğer kullanıcıların web siteleri, bağlantılar ve diğer görsel içerikleri de panolar oluşturarak toplamasına izin verir.

Eğer bir çalıştırıyorsanız fotoğrafçılık web sitesi veya başka bir blog türü resim ve video ile, daha sonra Pinterest trafiği için önemli bir kaynak olabilir.

Web sitenizi Pinterest’te doğrulamak, Pinterest Analytics’i kullanarak ziyaretçileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca kendi reklam programlarına katılabilecek ve Pinterest trafiğinizi artırmak için bir strateji planlayabileceksiniz.

Bu, WordPress sitenizi Pinterest’te kolayca nasıl doğrulayacağınıza bir göz atalım.

WordPress Sitenizi Pinterest’te Doğrulama

Başlamadan önce, Pinterest profilinizi bir işletme hesabına yükseltmeniz gerekir. Bu, analiz, reklam programı ve daha fazlası gibi tüm Pro araçlarını kullanmanıza olanak tanır. Pinterest iş hesabı ücretsiz ve kurulumu kolaydır.

Hazır ol, hadi başlayalım.

Adım 1. Pinterest Hesabınızı İşletmeye Yükseltme

Pinterest hesabınıza giriş yapmanız ve ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktalı menüyü tıklamanız gerekiyor. Şimdi bir Yükseltme Düğmesi gösterecektir .

Bu düğmeye tıkladığınızda, sizi iş hesabı kurulum sayfasına götürür. İşletme adınızı, web sitenizin URL’sini girmeniz ve bir işletme türü seçmeniz gerekir.

Gerekli tüm bilgileri girdikten sonra devam edin ve Devam düğmesini tıklayın, kişisel hesabınız da bir Pinterest işletme hesabına geçirilecektir.

Not: Kişisel hesabınızı dönüştürmek istemiyorsanız, ilerleyin ve Pinterest’te yeni bir işletme hesabı oluşturun.

2. Adım

Web sitenizi talep etmek için sağ üst köşeden üç noktalı menüye gitmeniz ve Ayarlar’ı tıklamanız gerekir .

Hak talebi web sitesi düğmesini tıkladığınızda, web sitenizi talep etmek için kullanabileceğiniz iki yöntem görüntülenir (HTML etiketi veya HTML dosyası).

Daha kolay olduğu için HTML etiket seçeneğini seçiyoruz. Bununla birlikte, HTML dosyasını indirebilir ve bir FTP istemcisi kullanarak web sitenizin kök dizinine yükleyebilirsiniz .

Adım 3. WordPress Sitenize HTML Etiketi Ekleyin

Web sitenizin başlığına bir HTML etiketi eklemenin birden çok yolu vardır, ancak yalnızca en kolay iki yöntemi ele alacağız.

İlk olarak, WordPress sitenize yüklenen Yoast SEO eklentisi varsa , WordPress yönetici alanınızdan SEO »Sosyal sayfasını ziyaret edin .

Facebook sekmesi altında, açık grafik ayarlarının etkinleştirildiğinden emin olmanız gerekir.

Ardından, Pinterest sekmesine gitmeniz gerekiyor . In Pinterest onayalanında, daha önce kopyaladığınız HTML etiketini yapıştırmak gerekir.

İşiniz bittiğinde, Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklayın.

Yoast SEO eklentisini kullanmıyorsanız, Insert Headers ve Footers eklentisini kurup etkinleştirmeniz gerekir . 

Etkinleştirme sonrasında, WordPress yönetici alanınızda Ayarlar »Üstbilgileri ve Altbilgileri Ekle sayfasını ziyaret etmeniz gerekir . Header’daki Scrips bölümünde, HTML etiketini yapıştırmanız ve Kaydet düğmesine tıklamanız gerekir.

HTML etiketi web sitenizin başlık bölümüne eklendiğinde, Pinterest ekranına geri dönüp açılır pencerede İleri düğmesini tıklamanız gerekir . Şimdi sitenizi incelemeye göndermek için onay isteyecektir.

Normal olarak, işlem 24 saat sürer ve web sitenizin doğrulanmasıyla ilgili bir e-posta alırsınız. İşiniz bittiğinde, Pinterest’te Hak Talebinde Bulunan Web Sitesibölümünün onayını da görürsünüz .

Doğrulamadan sonra, analiz, reklam programı, resim istatistikleri ve daha fazlası gibi Pinterest araçlarını kullanabilirsiniz. Blog resimlerinize Pinterest Pin-it düğmesini de ekleyebilirsiniz , böylece ziyaretçiler bu Pinterest panolarında fotoğraflarınızı paylaşabilir.

Bu makalenin, WordPress sitenizi Pinterest’te nasıl doğrulayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.