Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Şirketi halka arz edecek Reddit dosyaları

Şirketi halka arz edecek Reddit dosyaları

Reddit Çarşamba günü geç saatlerde, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na gizli bir S-1 sunarak şirketi halka açma sürecini başlattığını duyurdu.

Şirket, teklif edilecek hisse sayısı ve teklif edilen teklif için fiyat aralığının henüz belirlenmediğini belirterek, sakin bir dönemde olduğunu ve standart uygulama olan düzenleyici nedenlerle daha fazla ayrıntı veremeyeceğini de sözlerine ekledi.

Şirketin bir süredir halka arz yapmayı düşündüğü söylentileri vardı ve Ağustos ayında 10 milyar dolardan fazla bir değerleme ile 700 milyon dolarlık bir fon topladığını duyurdu.

Ağustos duyurusunda Reddit, 2021’in ikinci çeyreği için bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 200 artışla 100 milyon dolarlık reklam geliri elde ettiğini söyledi.

Şirket, bu yılın başlarında 2021’in sonuna kadar personelini ikiye katlayarak yaklaşık 1.400 çalışana çıkarmayı planladığını söyledi.

2005 yılında kurulan Reddit, 100.000’den fazla aktif alt reddit ile Ağustos ayı itibariyle yaklaşık 52 milyon günlük kullanıcıya ulaştı. Huffman söyledi New York Times Ağustos ayında Reddit’in “hala halka açılmayı planladığını”, ancak kesin bir zaman çizelgesine sahip olmadığını ve “Tüm iyi şirketler mümkün olduğunda halka açılmalı” diye ekledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.