Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Sigorta devi AON hafta sonu siber saldırıya uğradı

Sigorta devi AON hafta sonu siber saldırıya uğradı

Profesyonel hizmetler ve sigorta devi AON, “sınırlı” sayıda sistemi etkileyen bir siber saldırıya uğradı.

AON, iş sigortası, reasürans, siber güvenlik danışmanlığı, risk çözümleri, sağlık sigortası ve varlık yönetimi ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli çözümler sunan çok uluslu bir profesyonel hizmetler firmasıdır.

AON, 2021’de 12,2 milyar dolar gelir elde etti ve 120 ülkeye yayılmış yaklaşık 50.000 çalışanı var.

Bu veya bildirilmemiş diğer siber saldırılar hakkında ilk elden bilgilere sahipseniz, bizimle Signal üzerinden gizli olarak şu adresten iletişime geçebilirsiniz: +16469613731 veya @lawrenceabrams-bc’de Wire’da.

AON hafta sonu siber saldırıya uğradı

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan 8-K formunda AON, 25 Şubat 2022’de bir siber saldırıya uğradıklarını açıkladı.

AON, geçtiğimiz Cuma günü meydana gelen ve sınırlı sayıda sistemi etkileyen saldırı dışında herhangi bir ayrıntı vermedi.

“25 Şubat 2022’de Aon plc (“Şirket”), sınırlı sayıda sistemi etkileyen bir siber olay tespit etti. Olay tespit edildikten hemen sonra Şirket soruşturma başlattı ve üçüncü taraf danışmanların hizmetlerini devreye soktu, AON tarafından dosyalanan Form 8-K’da olay müdahale uzmanları ve avukat. Olayın, Şirketin operasyonları üzerinde önemli bir etkisi olmamıştır.”

“Şirket, şu anda bilinen bilgilere dayanarak olayı değerlendirmenin erken aşamalarında olmasına rağmen, Şirket olayın işi, operasyonları veya mali durumu üzerinde önemli bir etkisi olmasını beklemiyor.”

AON, doğrudan sigorta sağlayıcı olmanın yanı sıra, sigorta şirketlerini sigortalayan lider bir reasürans şirketidir.

BleepingComputer’a reasürans endüstrisindeki bir kaynak, bir reasürans poliçesi yazarken diğer sigorta şirketlerinin müşterilerinin veri dökümlerini almanın yaygın olduğunu söyledi.

Bu, AON’u siber saldırılar sırasında yaygın olarak kurumsal verileri çalan tehdit aktörleri için çekici bir hedef haline getiriyor.

içinde REvil fidye yazılımı çetesi ile röportajTehdit aktörleri, siber sigorta poliçeleri olduğu için fidye ödeme olasılığı daha yüksek olası hedeflerin listelerini sağladıkları için sigortacıların “en lezzetli lokmalardan biri” olduğunu söylediler.

sigorta devi CNA bir fidye yazılımı saldırısında hedef alındı 2021’de Evil Corp siber suç sendikası tarafından. Bildirildiler 40 milyon dolar fidye ödedi bir şifre çözücü almak ve çalınan verilerinin sızdırılmasını önlemek için.

BleepingComputer, saldırı hakkında daha fazla soru sormak için AON ile temasa geçti ancak şu anda bir yanıt alamadı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.