Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Şifreleme modu, oyunun en iyi bölümünü sonsuza kadar tekrar oynanabilir hale getirir

Şifreleme modu, oyunun en iyi bölümünü sonsuza kadar tekrar oynanabilir hale getirir

şifreleme, yılın oyunum, ÇokgenYılın oyunu ve sizin yılın oyunu ne olmalı, hayranlarına tam olarak istediklerini veren ücretsiz bir mini güncelleme alıyor – oyunun ilk perdesini sonsuz bir şekilde oynamanın bir yolu.

Artık oynanabilir bir beta olarak mevcut olan Kacyee’nin Modu, yeni kartlar, öğeler ve bir zorluk değiştirici ekler. şifreleme‘ zaten zorlu kart oyunu daha da spicier. Daniel Mullins, yaratıcısı şifreleme, hayranların oyuna olan ezici desteğine yanıt olarak bu modu yaptığını söylüyor.

Mullins, Steam’e “Bu mini genişleme kısmen minnettarlığımın bir ifadesidir” diye yazdı. “Leshy’nin güverte inşa etme roguelike’ını bağımsız bir deneyim olarak vurgulayan, Bölüm 1’in sonsuz oynanabilir bir versiyonu için sayısız talep aldım.”

Birinci bölüm şifreleme sizi, onu art arda kart oyunlarında yenerseniz serbest bırakacak olan kötü bir oduncu ile bir kabine kilitler. Üç haritada ilerleme ve çeşitli kaçış odası tarzı bulmacaları çözme yoluyla, oyuncular yeni kartlar kazanır, mevcut kartları geliştirir ve bazen korkunç bir fiyata kaybedilen bir oyunu lehinize çevirebilecek bir öğe koleksiyonu oluşturur. Tanıdık oyuncular Büyü: Toplama veya ocak taşı öğelerini tanıyacak Şifreleme. Oduncuyu yenmek için kullandığınız kartların saldırı ve yaşam değerleri ve birbirleriyle sinerji oluşturan benzersiz yetenekleri vardır ve bunlar, bir araya getirmek ve tetiklemek için mutlak bir zevk olan, yıkıcı biçimde aşırı güçlü kombinasyonlar oluşturur.

Baştan sona, şifreleme hikaye anlatımı ve oynanışta parlayan bir başarıdır ve şifreleme‘ın ilk eylemi, bu başarının en güçlü, en çekici, en bağımlılık yapacak kadar eğlenceli kısmı. İncelememde, oyunun bittiğine yakındım, oyunu sonsuz bir güverte inşası ve patron dövüşleri döngüsüne sokmanın bir yolu olmasını diledim. Kaycee’nin Modu, benim ve diğer pek çok kişinin isteğine bir cevaptır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.