Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

SanDisk SecureAccess hatası kaba zorlama kasa şifrelerine izin verir

SanDisk SecureAccess hatası kaba zorlama kasa şifrelerine izin verir

Western Digital, saldırganların SanDisk SecureAccess parolalarını zorlamasına ve kullanıcıların korumalı dosyalarına erişmesine olanak sağlayan bir güvenlik açığını giderdi.

SanDisk SecureAccess (şimdi yeniden markalandı SanDisk ÖzelAccess) Hassas dosyaların SanDisk USB flash sürücülerde depolanmasına ve korunmasına izin verir.

Western Digital Çarşamba günü yayınladığı bir güvenlik danışma belgesinde, “SanDisk SecureAccess 3.02, kötü niyetli bir kullanıcının sözlük saldırılarına karşı savunmasız hale getiren öngörülebilir bir tuza sahip tek yönlü bir kriptografik karma kullanıyordu.” dedi.

“Yazılım ayrıca, bir saldırganın kullanıcı verilerine yetkisiz erişime yol açan kullanıcı parolalarını kabadayılık yapmasına izin verecek yetersiz hesaplama çabasına sahip bir parola karması kullandı.”

Kusur (ÖZGEÇMIŞ-2021-36750) yukarıda sunulan temel türetme işlevi sorunlarından kaynaklanan, şimdi PBKDF2-SHA256’yı rastgele oluşturulan bir tuzla birlikte kullanan SanDisk PrivateAccess Sürüm 6.3.5’in piyasaya sürülmesiyle giderilmiştir.

PrivateAccess Vault’a yükseltme

Detaylı bilgiye burada yüklemenizi yükseltme ve SecureAccess Vault’ı yeni PrivateAccess Vault’a geçirme konusunda.

Bu, iXpand Drive mobil uygulamasının ve Windows ve macOS Masaüstü’nün en son yayımlanan sürümlere güncellenmesini gerektirir.

Western Digital, “Müşterilerimizi kasalarını güvende tutmak için bu yazılım güncellemesini derhal yüklemeye çağırıyoruz.” eklendi.

“Herhangi bir yükseltmede olduğu gibi, yükseltmeyi yüklemeden önce verilerinizi yedeklemek en iyisidir. Araçlar menüsündeki yerleşik Yedekleme işlevini kullanarak verilerinizi yedekle.”

PrivateAccess Kasası
Görsel: Western Digital

İlgili haberlerde, Western Digital doğruladı hız sakatlama SN550 SSD flaş değişimi En popüler M.2 NVMe SSD modellerinden biri olan WD Blue SN550’deki NAND flash belleği değiştirdikten sonra Ağustos ayında (yazma hızı %50’ye kadar düşer).

Şirket, müşterileri değişiklik konusunda uyaramazken, gelecekte ürünlerinin performansını etkileyen donanım değişiklikleri yaparken yeni model numaraları da sunacağını söyledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.