Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung’un yeni TV uzaktan kumandası, şarjlı kalmak için yönlendiricinizden gelen radyo dalgalarını kullanır

Samsung’un yeni TV uzaktan kumandası, şarjlı kalmak için yönlendiricinizden gelen radyo dalgalarını kullanır

CES her zaman şirketlerin çevresel nedenlere olan bağlılıklarını yineledikleri ve en yeni, daha verimli ürünlerini ve ambalajlarını ilan ettikleri bir andır. 2021 TV’leri için güneş enerjili Eco Remote’u tanıttıktan sonra Samsung, oldukça büyüleyici bir numarayla gelen yeni bir sürümle tekrar geri döndü.

Önceki Eco Remote gibi, bu da güneş enerjisiyle şarj edilebilir, ancak Samsung ayrıca “yönlendiricilerin radyo dalgalarını toplayarak ve onları enerjiye dönüştürerek” uzaktan kumandanın şarjını korumasına izin veren RF toplama yetenekleri de ekledi. Düzenli. Bunu pek çok cihazda göremezsiniz – çoğunlukla, gerçekten yalnızca düşük güçlü cihazlar için pratik olduğu için. Ancak uzaktan kumandalar kesinlikle bu kategoriye girer.

Yeni RF toplama seçeneğinin yanı sıra Eco Remote, hem dış hem de iç mekan ışığından veya (en hızlı sonuçlar için) USB-C üzerinden şarj edilebilir. Samsung, The Frame, Serif ve Sero gibi “yaşam tarzı” TV’lerini daha iyi tamamlaması gerektiğini söylediği uzaktan kumandanın bu yıl beyaz bir modelini tanıtacağını söylüyor.

Orijinal uzaktan kumandada olduğu gibi, buradaki amaç AAA pilleri atmaktır. Samsung daha önce güneş enerjisiyle çalışan uzaktan kumandalara geçmenin yedi yıl boyunca 99 milyon pilin atılmasını önleyebileceğini tahmin etmişti. Ayrıca, “uzaktan kumanda sallandığında oluşan kinetik enerjiden yararlanmak” ve “mikrofon sesleri aldığında oluşturulan titreşim enerjisini kullanmak” gibi dahili pili kendi kendine şarj etmenin başka yollarını da araştırdı. Ancak bu sefer, tıklayıcıyı ihtiyaç duyduğunuzda çalışır durumda tutmanın başka bir yolu olarak RF hasadı eklemeye karar verdi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.