Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung’un yeni 2022 TV’leri Nvidia GeForce Now ve Google Stadia oyunlarını getiriyor

Samsung’un yeni 2022 TV’leri Nvidia GeForce Now ve Google Stadia oyunlarını getiriyor

Samsung, bugün CES 2022’de, radyo dalgalarıyla çalışan uzaktan kumandalar ve NFT’ler için destek gibi egzotik özellikler de dahil olmak üzere yeni bir akıllı TV serisini tanıtıyor. Xbox, PlayStation veya PC’niz yerine buluttan video oyunları. Ekim ayındaki belirsiz bir alaydan sonra, Samsung şimdi “belirli” 2022 modellerinin Nvidia’nın GeForce Now, Google Stadia ve Utomik bulut oyun hizmetine yeni bir “Samsung Gaming Hub” kullanıcı arayüzünün bir parçası olarak açıkça erişim sunacağını doğruluyor. Samsung, ek hizmetleri de genişletmeyi planlıyor.

Samsung Gaming Hub, yalnızca bulut oyunları için de değildir. Şaşırtıcı bir şekilde şirket, HDMI bağlantılı video oyun konsollarınızın da bunun bir parçası olacağını söylüyor – geçiş denetleyici girişleriyle tamamlandı. Bu, başlangıçta desteklenen hem PlayStation hem de Xbox denetleyicileri ile ayrı denetleyiciler bulundurmak veya ileri geri eşleştirmek yerine aynı denetleyiciyle bulut oyunları ve konsol oyunları oynayabileceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda TV’nizin ana ekranında küratörlüğünde oyun önerileri oluşturacak olan “AI Oyun teknolojisi” de vaat ediyor, ki… tamam, elbette.

TV üreticilerinin biraz aradan sonra bulut oyunlarını yeniden kucakladığını görmek ilginç. LG ve Samsung, 2012’de Gaikai ve OnLive’dan oyun yayınlama hakları için rekabet ederken ve bazı Samsung TV’ler 2015 ile 2017 yılları arasında Sony’nin PlayStation Now’ını sunarken, LG ve Samsung’un Nvidia ve Google’la oyuna geri döndüğü sadece bu kıştı. Hizmetler.

Şirket, GeForce Now’ın mı yoksa Google Stadia’nın mı 4K akış sunacağını söyleyemediği için, Samsung’un TV’lerinin bulut oyunları için en iyi görüntü ve ses kalitesini sunup sunmayacağı henüz belli değil. Samsung oyun ürünleri direktörü Mike Lucero’nun yaptığı açıklamada, “Platformumuza en iyi hizmet seviyelerini getirmek için ortaklarla birlikte çalışıyoruz” diyor. Sınır. Lansmana yaklaştıkça detayları açıklayacağız” dedi.

Daha eski bir Samsung Smart TV’niz varsa, bu özelliklerden herhangi birine erişip erişemeyeceğinizi de kestiremezsiniz. Lucero, “2022 modellerimizle başlıyoruz ve Gaming Hub’ı daha fazla Samsung müşterisine sunmak için çalışıyoruz” diye yazıyor.

Microsoft’un Xbox Cloud Gaming, diğer adıyla xCloud’un bu lansmanın bir parçası olmaması bana ilginç geliyor. Microsoft ve Samsung, Şubat 2020’de bulut oyunları konusunda belirgin bir ortaklık kurdu ve xCloud’u akıllı bir buzdolabında ve bazı Samsung Android telefonlarda kullandık, ancak Phil Spencer’ın Kasım 2020’de bize bahsettiği akıllı TV’ler için Xbox uygulaması henüz hayata geçmedi. Geçen Haziran ayında, E3 2021 video oyunu fuarı sırasında değil, öncesinde kısa bir söz aldı.

Samsung Smart TV’ler bir süredir Steam Link uygulaması sunuyordu, ancak Lucero şunları söylüyor: Sınır bu Oyun Merkezinin bir parçası olmayacak.

Düzeltme, 21:37 ET: Samsung, GeForce Now, Stadia ve Utomik’in hub aracılığıyla sunulacağını, ancak başlangıçta ima ettiğimiz gibi TV’lerde önceden kurulu olarak gelmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Samsung, Xbox ve PlayStation denetleyicilerinin geçiş için desteklenenler arasında olacağını da ekliyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.