Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung’un sızdırılmış Galaxy S22 Ultra’sı şimdi sadece bir Galaxy Note.

Samsung’un sızdırılmış Galaxy S22 Ultra’sı şimdi sadece bir Galaxy Note.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S22 Ultra, Galaxy Note’un DNA’sından her zamankinden daha fazla ödünç alacak gibi görünüyor. Aslında, yeni sızdırılmış resmi bir render Evan Blass’ın yayımladığı telefonun, adı dışında her yönden hemen hemen bir Not olduğunu onaylıyor. Yazmak için daha fazla yüzeye sahip daha geniş ekran? Kontrol. S Pen silosu? Kontrol. Düz üst ve alt? Evet. Arkada, S21 Ultra’nın düzenine sıkı sıkıya bağlı bir kamera dizisi var.

Şahsen, S21 Ultra’nın Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en cesur, en iyi görünümlü telefonlardan biri olduğunu düşünüyorum – özellikle o şık mat siyah versiyon. Büyük kamera tümseğine gerçekten göründüğü gibi sahipti. iyi.

Galaxy S21 Ultra, kamera çıkıntısına benzersiz bir dönüş yaptı.
Fotoğraf Vjeran Pavic / The Verge

Samsung’un cihazın arkasını tek tip tutacak şekilde sensörler için yer bulduğunu görmekten memnun olsam da, bu tasarımda kesinlikle biraz daha mülayim bir şey var. Yenilenmiş bir kamera sistemine sahip bir Note 10 Plus veya Note 20 Ultra gibi görünüyor, ancak belki de bazı Samsung hayranlarının istediği tam olarak bu. S22 Ultra’nın gerçek dünya görüntüleri de yakın zamanda sızdırıldı ve yine siyahta oldukça harika görünüyor.

Şirketin geleneksel telefonlarının satışlarını artırmaya yardımcı olabilecek her şey, muhtemelen doğru harekettir. Şirket, katlanabilirlerin ivmesinden bahsetmekten mutlu, ancak S21 serisinin perakende performansında hayal kırıklığına uğradığı bildiriliyor.

Geçmiş tarihe dayanarak, Samsung, S22 ailesini Şubat ayında bir ara duyurmalı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.