Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung’un M8 akıllı monitörü IoT teknolojisini kontrol edebilir, oyun akışı yapabilir ve daha fazlasını yapabilir

Samsung’un M8 akıllı monitörü IoT teknolojisini kontrol edebilir, oyun akışı yapabilir ve daha fazlasını yapabilir

Samsung, 4K 32 inç M8 ile akıllı monitör serisini ekliyor. Şu anda satışta olan modeller gibi, bu yeni model de normal monitörler gibi bir bilgisayara bağlanabilmenin yanı sıra akış uygulamalarına erişim de dahil olmak üzere akıllı TV benzeri işlevler sunabilir. Şirket bir çıkış tarihi veya fiyatı açıklamadı, ancak öğrendiğimiz ilk ayrıntılar, Samsung’un M8 ile çeşitli insanlar için daha da kullanışlı hale getirmek için birkaç adım daha ileri gittiğini kanıtlıyor.

Bu akıllı monitör, Samsung’un önceki modellere göre önemli ölçüde daha ince olduğunu söylediği 11,4 mm kalınlığında. Belki de en etkileyici özelliği, görüntülü aramalar için monitöre takılabilen manyetik ve hareketli SlimFit kamerasıdır. Monitörün kendisi Google Duo gibi görüntülü sohbet uygulamalarını destekler. Samsung’un diğer akıllı monitörleri ile kendi web kameranızı getirmeniz gerekir.

Samsung

Samsung ayrıca bir SmartThings IoT Hub’ını M8’e entegre ederek çeşitli akıllı cihazlarınızın zemin haritasını görmenize ve bunları doğrudan akıllı monitörden kontrol etmenize olanak tanır. Samsung, M8’in ayrıca Microsoft 365 gibi işle ilgili web hizmetlerini sezgisel bir merkezde toplayan Workspace adlı yeni bir özelliğe sahip olduğunu söylüyor.

Diğer bir yeni özellik ise M8’i bir bulut oyunu akış monitörüne dönüştüren Game Home’dur. Samsung, sahiplerinin oyun akış hizmetlerinden oyun akışı yapmak için M8’i kullanabileceklerini ve hatta kablosuz kontrol cihazlarını buna bağlayabileceklerini söylüyor. Yine de, destekleyeceği hizmetleri veya denetleyicileri adlandırmayı bıraktı. şirket söyledi Sınır 2022’de piyasaya sürülmesine yakın bu özellik hakkında daha fazla bilginin paylaşılacağını söyledi.

Samsung, M8’in sahip olacağı tüm bağlantı noktalarını paylaşmadı, ancak 65W şarj geçişini destekleyebilen bir USB-C bağlantı noktasına sahip olduğunu belirtti. Ayrıca fiyat veya uygunluktan da bahsetmedi.

Şirket ayrıca, CES 2022’den önce 32 inçlik Odyssey Neo G8 kavisli oyun monitörünü duyurdu. 4K çözünürlük ve 240Hz yenileme hızına sahip.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.