Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung’un Galaxy S22 serisi resmi olmayan sızıntılarda şekilleniyor

Samsung’un Galaxy S22 serisi resmi olmayan sızıntılarda şekilleniyor

Unbox Therapy’den bir video, Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S22 serisi telefonlarının üç sahte birimi gibi görünen şeyleri göstererek, el cihazlarının tasarımına erken bir bakış sağladı. Video şu anda listeden kaldırılmış olmasına rağmen, diğer kanallara yeniden yüklendi ve ekran görüntüsü 9to5Google. Video, kamera özellikleri ve yeni bir hızlı şarj cihazının görüntüleri de dahil olmak üzere yaklaşmakta olan telefonların diğer ayrıntılarıyla birlikte ortaya çıktı.

Bu, Galaxy S22 kukla birimlerinin çevrimiçi olarak sızdırıldığı ilk görüntü değil. Twitter sızıntısı OnLeaks benzer görüntüler yayınladı geçen ayın ortasında. Unbox Therapy’nin videosu bu önceki tasarımları destekliyor gibi görünüyor ve ayrıca el cihazlarını daha net gösteriyor.

Unbox Therapy’nin videosunda gösterilen üç el cihazının S22 Ultra, S22 Plus ve normal S22 olduğu düşünülüyor, ancak bu isimler nihai olmayabilir. S22 ve S22 Plus, arkalarının sol üst tarafında kamera çıkıntıları ile geçen yılki S21 cihazlarına benzer tasarımlara sahip görünüyor. Her iki sahte ünite de üçlü kamera kurulumuna sahip görünüyor.

Yakın zamanda sızdırılmış özellik sayfası normal S22’nin daha kompakt bir 6.1 inç ekrana sahip olacağını öne sürüyor (referans olarak S21, 6.2 inç ekrana sahipti). Bu, S22 Plus için bildirilen 6.55 inçlik bir ekranla karşılaştırılır. Önceki raporlar, her ikisinin de ekstra ultra geniş ve telefoto kameralarla eşleştirilmiş 50 megapiksel ana kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Geçen ayki bir sızıntıya uygun olarak, S22 Ultra, kare şeklinde üst ve alt kısımlar ve bir S Pen kalemi için yerleşik bir tutucu ile Galaxy Note tarzı bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Ayrıca telefonun bildirdiği dört kameranın çevresinde kamera çarpması da yok. Sızan bir özellik sayfası, bunların birincil 108 megapiksel sensör, 12 megapiksel ultra geniş, 10 megapiksel 3x telefoto ve 10 megapiksel 10x periskoptan oluşacağını gösteriyor.

İlginç bir şekilde, teknik özellik sayfası, bu ana 108 megapiksel sensörün, bir tür Gorilla Glass için markalaşmış gibi görünen “Süper Şeffaf Cam”dan yapılmış bir merceğe sahip olabileceğinden bahseder. Teknik özellik sayfası sızıntısına eşlik eden bir videoda Zaryab Khan, bu yeni merceğin gece çekilen kamera görüntülerinde görülebilen küçük parlak noktaların görünümünü azaltmak için tasarlanabileceğini düşünüyor (iPhone 12 Pro’da yaşadığımız bir sorun. Örneğin)

Nihayet, WinFutureRoland Quandt S22 Ultra için hızlı şarj cihazı gibi görünen şeylerin görüntülerini paylaştı. 45W ve yalnızca tek bir USB-C şarj bağlantı noktasına sahip, bu da 25W S21 Ultra’ya kıyasla şarj hızlarında bir artışa bakıyor olabileceğimizi gösteriyor (Samsung daha önce Note 10 Plus’ta 45W şarj teklif etmişti).

Şu anda bu telefonların tam olarak ne zaman duyurulacağı belli değil. Samsung, S21 serisini geçen yıl Ocak ayının ortalarında piyasaya sürdü, ancak önceki seriler için genellikle Şubat ayında piyasaya sürülmeyi tercih etti. Devam eden tedarik zinciri sorunları ve küresel bir çip kıtlığı göz önüne alındığında, S22 el cihazlarının sonunda ne zaman ortaya çıkacağı konusunda herkes tahminde bulunuyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.