Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung, Temmuz hackinden sonra veri ihlalini açıkladı


SAMSUNG

Elektronik devi Samsung, bazı ABD sistemlerinin müşteri verilerini çalmak için saldırıya uğramasının ardından bugün yeni bir veri ihlali olduğunu doğruladı.

Şirket, Temmuz 2022’nin sonlarında sistemlerinin güvenliğinin ihlal edildiğini söyledi. Samsung daha sonra 4 Ağustos’ta müşteri kişisel bilgilerine erişildiğini ve ağından sızdırıldığını keşfetti.

Saldırganlar, ihlal sırasında Sosyal Güvenlik veya kredi kartı numaralarını çalmazken, Samsung müşterilerinin adlarını, iletişim bilgilerini ve demografik bilgilerini, doğum tarihlerini ve ürün kayıt verilerini ele geçirdi.

Samsung, “Samsung olayı tespit etti ve etkilenen sistemlerin güvenliğini sağlamak için harekete geçti. Devam eden soruşturmamızın bir parçası olarak, önde gelen bir dış siber güvenlik firmasıyla anlaştık ve kolluk kuvvetleriyle koordine halindeyiz.” söz konusu.

Şirket, “İlgili her müşteri için etkilenen bilgiler değişiklik gösterebilir. Müşterileri bu konuda bilgilendirmek için bilgilendiriyoruz” dedi. katma.

Samsung Temmuz veri ihlali bildirim e-postası
Samsung Temmuz veri ihlali bildirim e-postası (BleepingComputer)

Samsung, etkilenen bireylere şunları tavsiye ediyor:

  • Kişisel bilgilerinizi isteyen veya sizi kişisel bilgi isteyen bir web sayfasına yönlendiren istenmeyen iletişimlere karşı dikkatli olun.
  • Bağlantılara tıklamaktan veya şüpheli e-postalardaki ekleri indirmekten kaçının
  • Hesaplarınızı şüpheli etkinlik açısından inceleyin

Bu, elektronik devi Mart ayında yaptığı açıklamada, Samsung’un yılın başından bu yana onayladığı ikinci veri ihlali. veri gasp grubu Lapsus$ ağını ihlal etti ve Galaxy cihazlarının kaynak kodu da dahil olmak üzere gizli bilgileri çaldı.

Hackerlar sızdırıldı 190 GB arşiv o sırada Samsung’un sunucularından çalınan belgeler olduğunu iddia ettiklerini içeriyordu.

Samsung, BleepingComputer’ın bugün erken saatlerde ulaştığı Temmuz veri ihlaliyle ilgili daha fazla ayrıntı talebine yanıt vermedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.