Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Samsung ‘çığır açan’ yeni TV özelliği vaat ediyor: NFT desteği

Samsung ‘çığır açan’ yeni TV özelliği vaat ediyor: NFT desteği

Bir akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar ekranında takas edilemeyen jetonlarınıza bakmak sorun değil, ancak neden evinizi ziyaret eden herkese dijital sanat NFT’lerine harcadığınız parayı TV ekranınızda sergileyerek hatırlatmıyorsunuz? Her nasılsa bunun gerçeğe dönüşeceği bir dünyadayız: Samsung, 2022 TV programından başlayarak NFT’ler için kapsamlı destek planladığını söylüyor.

Şirket bir basın açıklamasında, “NFT’lere olan talebin artmasıyla, günümüzün parçalı görüntüleme ve satın alma ortamına bir çözüm ihtiyacı hiç bu kadar büyük olmamıştı” dedi. “2022’de Samsung, dünyanın ilk TV ekranı tabanlı NFT gezgini ve pazar yeri toplayıcısını tanıtıyor; bu, en sevdiğiniz sanat eserlerine göz atmanıza, satın almanıza ve tek bir yerde görüntülemenize olanak tanıyan çığır açan bir platform.”

Samsung’un yaklaşmakta olan NFT TV platformunun bir önizlemesi.
Resim: Samsung

Samsung’a göre, bu platform (yukarıda gösterilmiştir) içerik oluşturucuların “sanatlarını dünyayla paylaşmasına” ve potansiyel alıcıların şunları yapmasına izin verecek:

  • Satın almadan önce bir NFT’yi önizleyin
  • Bir NFT’nin geçmişi ve blok zinciri meta verileri hakkında bilgi edinin

Samsung, 2022 televizyonlarında NFT’leri izlemeye gelince de ayrıntılara dikkat ediyor. TV’lerdeki akıllı bir kalibrasyon özelliği, ekran ayarlarını otomatik olarak “oluşturucunun önceden ayarlanmış değerlerine göre ayarlayacaktır, böylece işinizin orijinaline yakın görüntü kalitesiyle kusursuz göründüğü konusunda içiniz rahat olabilir.” Dolby Vision veya Netflix Calibrated Mode gibi şeyleri duydunuz ve şimdi NFT’ler de benzer bir muamele görecek.

2022 TV’ler önümüzdeki aylarda gönderilmeye başladığından, NFT platformuyla ilgili daha fazla ayrıntı sağlanmalıdır. Bugünkü haberlerle Samsung, NFT’leri bu kadar önemli ölçüde destekleyen ilk büyük TV üreticisi oldu. Bir trendin başlangıcına mı tanık oluyoruz? Geri dönüş yok mu? Bir sonraki Roku veya Amazon Fire TV’niz de bir miktar NFT entegrasyonu ile gelebilir mi? Diğer şirketlerin de aynı şeyi yapıp yapmadığını görmek için CES 2022 kapsamımızı takip etmeye devam edin.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.