Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Sadece HDMI 2.1 için monitör veya TV satın almayın – ince baskıyı okuyun, aksi taklidi yapabilirsiniz

Sadece HDMI 2.1 için monitör veya TV satın almayın – ince baskıyı okuyun, aksi taklidi yapabilirsiniz

Dört yıl boyunca, değişken yenileme hızları (VRR), otomatik düşük gecikmeli bağlantılar (ALLM) sağlayabilen nispeten yeni video konektör standardı ve elbette kablonuza ve sıkıştırmanıza bağlı olarak 10K çözünürlüğe ve 120Hz’e kadar yenileme hızı sunmak için 48Gbps bant genişliğine (ve sabit hızlı sinyalizasyona) sahip dev bir boru olan HDMI 2.1’in potansiyelinden etkilendik.

Ama bugün, bunu öğreniyorum. sadece tüm bu özellikler teknik olarak isteğe bağlıdır, ancak HDMI standartları gövde sahibi aslında teşvik eder Bunların hiçbirine sahip olmayan TV ve monitör üreticileri – zip, zilch, zero – etkili bir şekilde yalan söylemek ve onlara “HDMI 2.1” demek.

Bu kelime. TFTMerkez, Xiaomi’nin hdmi 2.1 özelliklerini destekleyen bir “HDMI 2.1” monitör sattığı haberiyle HDMI Lisans Yöneticisi’ni karşı karşıya getiren ve bunun son derece makul bir durum olduğu söylendi.

Bu sinir bozucu.

Bu, bazıları HDMI 2.1 ürünlerini aramak için incelemelerimizde teşvik ettiğimiz sayısız kişinin, ALLM, VRR ve hatta yüksek yenileme hızları gibi özelliklerin mümkün olup olmadığını görmek için ince baskıya bakmazlarsa sahte gelecek korumasına kandırılabileceği anlamına gelir. Daha da kötüsü, özellikle iyi bir neden olmadan kandırılacaklar: HDMI 2.0 adı verilen özellikler olmadan HDMI’nin mükemmel bir sürümü vardı, ancak HDMI Lisans Yöneticisi yenisini tanıttığında bu markayı öldürmeye karar verdi.

En sağdaki sütundaki “Evet”i görüyor musun? “Belki”i okumalılar.

Bunun çok azı aslında haber, görüyorum – teknik olarak HDMI 2.1’in seçim çerçevesi özelliklerinin bir süre için isteğe bağlı olacağını bilmelidik ve burada The Verge Tam desteksiz bir sürü TV gemisi gördük. PS5 ve Xbox Series X için en iyi oyun TV’leri için alışveriş hakkında bir hikayede, “erken büyüyen ağrılar” olarak nitelendirdik.

Ama şimdi bu ağrılar sadece bir başlangıç olabilir gibi görünüyor – şimdi Xiaomi karanlık sulara bir ayak parmağını batırdı ve HDMI güçleri desteklerini ifade etti. HDMI Lisans Yöneticisi ile aslında Xiaomi’nin Sağ Meseleye göre. HDMI.org sözcüsü Douglas Wright, “Cihazlar artık 2.0 için sertifikalandırılamıyor” diye yazıyor.

“HDMI’nın tüketici karışıklığına yol açabilecek herhangi bir yorumu var mı?” E-posta yoluyla soruyorum. Wright, “Hepimiz, cihazlarının hangi özellikleri desteklediğini doğru bir şekilde belirten üreticilere ve satıcılara bağımlıyız”, diye ekliyor.

Sizi olabildiğince sık satmaya çalışan üreticinize veya satıcınıza güveniyor musunuz? Ya da şöyle mi düşünüyorsun, diyelim ki, standartlar organı şirketlere yardım etmek veya hatta sizi yanıltmaya zorlamak yerine gerçekten bir anlam ifade eden bir etiket yapmaktan sorumlu olmalı mısınız?

“USB ne olacak?” diye sorabilirsiniz. Evet, usb-c markalamadan benzer şekilde rahatsız olduk, burada tek bir kablo teorik olarak dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize, 20 Gb/sn’ye kadar veri aktarmanıza, birden fazla monitör bağlamanıza ve hatta harici bir grafik kartına bağlanmanıza izin verir, ancak aslında yukarıdakilerin hiçbirini yapmayın. USB Uygulayıcı Forumu’nun USB 3.0 ve USB 3.1’i “USB 3.2 Gen 1” ve “USB 3.2 Gen 2” olarak adlandırarak perakendede aniden daha iyi görünmesini karar vermesi gibi, USB’den de bazı benzer markalaşmalar gördük.

Ama genellikle, USB-IF’in en azından Çalışı yeni logo ve ad setleriyle tüketici karışıklığını gidermek için, uzaktan pratik olmaları için çok fazla yapsa bile.

Aile üyelerinin megapiksel sayısının telefonunuzun işlem hızıyla hiçbir ilgisi olmadığını anlamalarına iki kez yardımcı olan biri olarak, bu berbat. Ve bu, bu cihazlar için kablo satın almanın da biraz boktan bir gösteri olduğunu düşünmeden önce, TV’niz, monitörünüz olsa bile tüm özellikleri güç sağlamak için yeterli bant genişliği (ve USB-PD durumunda yeterli watt) sunabilecek kaliteli bir HDMI veya USB-C kablosu alacağınızı garanti ederim, ve dizüstü bilgisayar bunları sunar.

Lütfen daha iyisini yapın, standart vücutlar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.