Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Rusya, Ukrayna’daki savaş hakkında “güvenilmez” bilgiler nedeniyle Google News’i yasakladı


Google Haberleri

Rusya’nın telekomünikasyon düzenleyicisi Roskomnadzor, Alphabet’in haber toplama hizmeti Google News’i yasakladı ve Ukrayna’da devam eden savaş hakkında “güvenilmez bilgilere” erişim sağlamak için news.google.com alan adına erişimi engelledi.

Rus İnternet gözlemcisi Interfax’a verdiği demeçte, “Rus Başsavcılığının talebi üzerine Roskomnadzor, ülkedeki News.Google internet hizmetine erişimi kısıtladı.”

“Bahsi geçen ABD İnternet haber kaynağı, Ukrayna’daki özel askeri operasyonun seyri hakkında güvenilmez, kamuya açık önemli bilgiler içeren çok sayıda yayın ve materyale erişim sağladı.”

Bu karar Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de imzasını taşıyan kanun haline geldi yeni mevzuat Rus ordusunun Ukrayna’daki operasyonları hakkında “bilerek yalan haber” yaymayı yasa dışı hale getirerek 15 yıla kadar hapis cezası getiriyor.

Bu ayın başlarında, Roskomnadzor Google’dan yanlış bilgi yayan reklam kampanyalarını durdurmasını istedi YouTube videolarında Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle ilgili.

Yanıt olarak Google, dezenformasyon kampanyalarına karşı harekete geçti Rusya’nın işgali ile ilgili ve Avrupa Birliği’nin talebi üzerine Russia Today (RT) ve Avrupa’daki Sputnik’e ait YouTube kanallarını engelledi.

Roskomnadzor YouTube’un kararını protesto ettiAvrupa genelinde Rus medyasının (RT ve Sputnik dahil) resmi hesaplarına yönelik tüm erişim kısıtlamalarının derhal kaldırılmasını talep ediyor.

Twitter, Instagram ve Facebook da engellendi

26 Şubat’ta telekom düzenleyicisi bağımsız Rus medya kuruluşlarına haber verildi (örneğin, Ekho Moskvy, InoSMI, Mediazona, New Times, Dozhd, Svobodnaya Pressa, Krym. Realii, Novaya Gazeta, Journalist ve Lenizdatnot) Ukrayna şehirlerinin bombalanması hakkında yanlış bilgi yaymamak ve “devam eden askeriyeyi aramaktan vazgeçmek”. operasyon” Ukrayna’da bir saldırı veya işgal.

Bu ayın başlarında, Rusya da yasaklı instagram bir hafta sonra Facebook ve Twitter sosyal ağlarını engellemeBaşsavcılığın talepleri üzerine.

Facebook’u yasaklama kararı, Meta’nın Kremlin yanlısı medya kuruluşlarını ve haber ajanslarını (örn. Rus işgalcilerine karşı Facebook ve Instagram’da ülkeler.

Roskomnadzor ayrıca, aralarında Voice of America, BBC, DW ve Radio Free Europe/Radio Liberty’nin de bulunduğu, bazıları yabancı ajan olarak belirlenen çok sayıda yabancı haber kuruluşuna erişimi engelledi ve onları Ukrayna’nın devam eden işgaliyle ilgili sahte haberler yaymakla suçladı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.