Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Roku kesintisi, donmuş TV’lere ve yanıt vermeyen cihazlara yol açar

Roku kesintisi, donmuş TV’lere ve yanıt vermeyen cihazlara yol açar

Roku Çarşamba akşamı önemli bir hizmet kesintisi yaşadı, bu da şirketin bazı akış cihazlarının ve hatta Roku TV’lerin yükleme ekranında takılmasına veya yeniden başlatma döngüsünden geçmesine ve etkili bir şekilde işe yaramaz hale gelmesine neden oldu. TCL, Hisense ve diğer üreticilerin Roku TV setleri etkilendi.

Kullanıcılar sosyal medyaya girdi ve Roku’nun alt dizisi Roku donanımlarıyla ilgili sorunları bildirmek ve Down Detector, Roku’nun hizmetleri için bir artış gösterdi. Şirketin destek hesabı devam eden sorunları saat 20:30 ET’de kabul etti.

Şirket, “Roku, bazı Roku hizmetlerine erişemeyen kullanıcılar tarafından bildirilen bir sorunun farkındadır” dedi. “Cihazınızı etkinleştirmeye çalışıyorsanız, lütfen daha sonra tekrar deneyin. Önceliğimiz bu sorunu en kısa sürede çözmek ve biz bu sorunu çözerken bize katlanmanızı rica ediyoruz.” Çarşamba gecesi geç saatlerde, kesinti yaşayanlar için şirketin hizmetleri yeniden faaliyete geçti.

Akıllı TV’lerin lanet olası bir iddianamesinde, bazı müşteriler, TV’ler fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra etkinleştirilemediği için servis kesintisi sırasında kablo kutuları veya oyun konsolları gibi Roku TV’lerinin HDMI bağlantı noktalarına bağlı cihazları kullanmakta sorun yaşadı. neyse ki kullanıcılar geçici çözümler buldu bu ikilem için.

Sınır neyin yanlış gittiği hakkında daha fazla bilgi için Roku’ya ulaştı. Tüm müşteriler hizmet sorunlarından etkilenmedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.