Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Robinhood, yeni başlayan yatırımcılar için İlk Ticaret Önerilerini başlattı

Robinhood, yeni başlayan yatırımcılar için İlk Ticaret Önerilerini başlattı

Robinhood, acemilerin ticaretine yönelik yeni bir deneyim sundu ve şirket, kişiselleştirilmiş hisse senedi tavsiyelerinin yeni başlayanların ticaretin teknik yönünü anlamalarına yardımcı olabileceğini söylüyor.

Yeni bir kullanıcıysanız ve Yatırım Profilinize hiçbir şey eklemediyseniz, Yatırım sekmesinden “İlk yatırımınızla ilgili yardım alın” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Robinhood daha sonra size yatırım hedeflerinizin ne olduğunu, paranızı ne kadar süreyle yatırım yapmayı planladığınızı ve daha fazlasını soran bir anket sunacaktır.

Bu yanıtlara dayanarak Robinhood, her bir fon ve Robinhood’un sizin için neden seçtiği hakkında ek bilgilerle birlikte dört farklı borsada işlem gören fon (ETF) içeren kişiselleştirilmiş bir portföy önerecektir. Tüm fonları inceledikten sonra, önerilen ETF’lere yatırım yapmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Robinhood’un fotoğrafı

Ve yatırım söz konusu olduğunda özellikle kaybolmuş hissediyorsanız, Robinhood şimdi size ticaretin iplerini göstermek için “Turlar” adını verdiği bir şey sunuyor. Uygulama, uygulamayı kullanırken ve genel olarak ticaret yaparken karşılaşabileceğiniz bazı önemli unsurlarla birlikte yatırımla ilgili terminolojiye hızlı bir genel bakış sağlayacaktır. Kesinlikle borsada ilk kez uğraşırken kullanabileceğim bir şeydi – ve dürüst olmam gerekirse muhtemelen hala kullanabileceğim bir şey.

Belli ki kendi kararınızı ve araştırmanızı kullanmak ve büyük yatırım seçimleri yapmak için basit bir ankete aşırı güvenmemek en iyisidir. Robinhood, yatırımcıları gerektiği gibi korumadığı ve alım satımları denetlemediği için mali düzenleyiciler tarafından geçen yıl 70 milyon dolar para cezasına çarptırıldı ve dikkatle incelenmiş tavsiyelerin, bu deneyimi tekrarlamasını engellemesi mümkün. İpuçları için Reddit veya Discord’a güvenmekten daha riskli olamaz (en azından birçok yatırımcı için).

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.