Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Rivian’ın 400 millik elektrikli araçları 2023’e ertelendi

Rivian’ın 400 millik elektrikli araçları 2023’e ertelendi

Rivian, müşterilere, gelecek yıl boyunca üretim için standart “büyük” akü paketine sahip olanlara öncelik vereceğinden, 2023 yılına kadar “Max pack” akü seçeneğiyle R1T kamyonet inşa etmeyeceğini söylüyor. elektrek). CEO RJ Scaringe’e atfedilen bir e-postada şirket, önce normal akülü daha yüksek trim “Macera Paketi” kamyon siparişleri üzerinde çalışacağını ve alt uç “Gezgin Paketi” ve daha büyük pilin daha sonra geleceğini söylüyor.

Şirket 2018’de kamyonunu piyasaya sürdüğünde, 180kWh Max paketinin sağladığı tahmini 400 millik menzil büyük bir satış noktasıydı. Kamyonlarla standart olarak gelen “geniş” pil takımı, EPA tahmini 314 mil menzile sahip, ancak Rivian’ın maceracı, off-road kalabalığı için her ek mil önemlidir.

E-postaya göre, ön siparişlerin yaklaşık yüzde 20’si 10.000$’lık Max paket seçeneğine sahip araçlar için. Mektubun belirttiği 71.000 ön sipariş göz önüne alındığında, gecikmeden etkilenen yaklaşık 14.200 araç. Şirketin zaman çizelgesini ilk kez geri itmesi değil – orijinal plan, elektrikli kamyonlarını ve SUV’larını 2020’de göndermeye başlamaktı, ancak R1T Eylül 2021’e kadar gelmeye başlamadı. Şirket, ikinci bir tane inşa etmeyi planlıyor. üretim tesisi (daha fazla pil üretim kapasitesine sahip olması gerekir), ancak 2024 yılına kadar orada araç üretmeye başlamayı beklemiyor.

Rivian’ın tüketici araçları en gösterişli (ve bir dağa tırmanmak en eğlenceli) olsa da, Rivian’ın kurumsal müşterilere karşı yükümlülükleri de vardır. Amazon (Rivian’ın gişe rekorları kıran halka arzından önceki S-1’de açıklandığı üzere, şirkette en az yüzde 20 hisseye sahip olan) 2024 yılına kadar şirketten 100.000 teslimat kamyoneti satın alma sözü verdi. Rivian ayrıca bu kamyonetleri ve filoyu satmaya başlamayı planlıyor. 2023’te Amazon dışı şirketlere yönelik R1S ve R1T sürümleri. Bu, Rivian’ın dikkatinin, üretim kapasitesinin ve malzemelerinin (her zaman kıt olan bilgisayar çipleri dahil) müşteriler ve iş sözleşmeleri arasında bölündüğü anlamına gelir.

Buna göre elektrek, araçlarına daha erken sahip olmak isteyenler sipariş ettikleri konfigürasyonları değiştirebilecekler. İsteyip istemeyecekleri büyük olasılıkla müşterinin ihtiyaçlarına ve sabrına bağlı olacaktır. EV’lerin İçinde 2018 ve 2019’da Max paket donanımlı kamyonlar için ön sipariş veren kişilere “sadakat ve bağlılıkları” için teşekkür eden mektubun tamamını yayınladı. E-posta, tahmini teslimat aralığını henüz almamış olan kişilerin Salı günü daha sonra alması gerektiğini söylüyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.