Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Renkli yeni PS5 kapakları ve DualSense denetleyicileri için nereden ön sipariş verilir?

Renkli yeni PS5 kapakları ve DualSense denetleyicileri için nereden ön sipariş verilir?

PlayStation 5 duyurulduğundan beri tasarımı ve stiliyle ilgili görüşler oldukça karışıktı. PS5’in devasa boyutu ve iki tonlu tek renkli renginin ve uzatılmış kanatlarının nasıl büyük boyutlu bir yönlendiriciyi andırdığı hakkında birçok şaka ve mem yapıldı. Şaka bir yana, Sony’nin beyaz kapakların kullanıcı tarafından çıkarılabildiğini açıklamasının ardından, değiştirme talebi geldi. Yeterince insan anında karartılmış bir PS5’e sahip olmak istedi, üçüncü taraf tedarikçilerden oluşan küçük bir kulübe endüstrisi, Sony durdurma ve iptal mektuplarıyla sallanana kadar lisanssız aksesuarlar sattı.

Sony nihayet geldi ve Aralık ayında Galaxy Collection olarak adlandırılan disk tabanlı PS5 ve Digital Edition için kendi resmi yedek kapaklarını duyurdu ve eşleşen DualSense denetleyicileriyle birlikte geliyorlar. Yakında çıkacak ön paneller, Sony’nin yaz boyunca piyasaya sürdüğü DualSense kontrol cihazlarıyla uyumlu olarak siyah ve kırmızı renklerinin yanı sıra “yıldız açık mavisi”, “nova pembesi” ve “galaktik mor” olarak adlandırılan tamamen yeni tonlarda geliyor.

Renkli DualSense kontrolörleri ve konsol kapakları dizisi, kademeli bir açılış penceresine sahip, bazıları Ocak ayında piyasaya sürüldü ve diğerleri Şubat ayına kadar PlayStation Direct aracılığıyla özel olarak ertelendi; diğerleri sadece “yakında geliyor”. Münhasırlık ve piyasaya sürülme takviminden bağımsız olarak, ilk çıkışlarında yedek kapaklar için 54.99 $ ve yeni DualSense renkleri için 74.99 $ ödemeyi bekleyin. Burada, nerede ön sipariş verebileceğiniz ve ne zaman bekleyeceğiniz de dahil olmak üzere, sunulan tüm seçenekleri gözden geçiriyoruz.

Bu gönderiyi, daha fazla perakendecinin yanı sıra duyurulmamış yayın tarihleriyle ilgili yeni bilgiler kullanıma sunuldukça güncelleyeceğiz. PS5’inizin dış kabuğunu değiştirmek için talimatları incelemeyi de unutmayın.

Resim: Sony

Gece yarısı siyah kapağını ve DualSense denetleyicisini nereden satın alabilirim?

Muhtemelen PS5 için en çok aranan renk siyahtır (bize sıkıcı demeye cüret etme!). Sony, halihazırda bir DualSense denetleyicisi ve siyah kaplamalı Pulse 3D Kablosuz Kulaklığı piyasaya sürdü ve bu konsol kapakları, PS5’in karartılmasını sağlamak için gereken son şey.

Siyah DualSense denetleyicisi Amazon, Best Buy, Target, Walmart ve GameStop’ta yaklaşık 70 $ karşılığında hazır. Yaklaşan siyah renkteki konsol kapağı, standart PS5 veya Digital Edition için PlayStation Direct’ten önceden sipariş edilebilir ve her biri 54,99 $’dır. 21 Ocak’ta PlayStation Direct üzerinden özel olarak piyasaya sürülecekler ve diğer perakendecilerde bir aydan kısa bir süre sonra 18 Şubat’ta sunulması bekleniyor.

Gece yarısı siyahı DualSense denetleyicisi

Gece yarısı siyahı DualSense denetleyici, orijinaliyle aynı donanıma (dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler vb.) sahiptir. Yalnızca PS2, PS3 ve PS4 konsollarını anımsatan iki tonlu siyah tasarımla.

Kozmik kırmızı kapağı ve DualSense denetleyicisini nereden satın alabilirim?

Kırmızı DualSense denetleyici, siyah muadili ile birlikte ortaya çıktı ve monoton kırmızı yüz düğmelerine ve iki tonlu, kırmızı ve siyah bir tasarıma sahip. Amazon, Best Buy, Target, Walmart ve GameStop’ta yaklaşık 75 $ karşılığında hazır.

Kırmızı konsol kapağı, o kırmızı-siyah görünümü sistemin kendisine çekmenize izin verecek – bir tür güzel, şeytani dikilitaş gibi. Disk donanımlı PS5 ve Digital Edition için boyutlandırılmış olan oyun, PlayStation Direct’te 54,99 $’a ön siparişe açıldı. Siyah varyant gibi, 21 Ocak’ta piyasaya çıkacaklar ve diğer perakendecilerde satışa sunulacakları 18 Şubat’a kadar Sony’nin çevrimiçi mağazasına özel olacaklar.

Kozmik kırmızı DualSense denetleyici

Orijinal DualSense denetleyicisi gibi, kozmik kırmızı model de uyarlanabilir tetikleyicilere ve dokunsal geri bildirime sahiptir, ancak canlı kırmızı-siyah bir tasarıma sahiptir.

Yıldız ışığı mavisi, nova pembesi ve galaktik mor kapakları ve DualSense denetleyicilerini nereden satın alabilirim?

İşte burada işler biraz daha karmaşıklaşmaya başlıyor. Mavi, mor ve pembe kapaklar henüz ön sipariş için mevcut değil. Sony, resmi bir çıkış tarihi verilmeden, her birini yalnızca “yakında gelecek” olarak listeliyor. Perakendecilerin de onlar için listeleri yoktur, ancak ilgili kontrolörler ön sipariş için hazırdır.

Parlak mavi sizin içinse, ilk olarak mavi DualSense’in gönderilmeye başladığı 14 Ocak’tan itibaren denetleyici biçiminde alabilirsiniz. Şu anda Amazon, Best Buy, Target, Walmart veya GameStop’ta 74.99 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Yıldız açık mavi DualSense denetleyicisi

Bebek mavisi deme. Yıldız ışığı mavisi DualSense denetleyicisi, iki tonlu boya işinin siyahını canlı mavi renk tonunun patlamasıyla karşılaştırır.

Muhtemelen tüm bu galaksi temalı renklerin en parlakı olan pembe DualSense, 74.99 $ karşılığında satışa sunulacak. 14 Ocak’ta mavi modelle aynı anda her yerde piyasaya çıkıyor ve Amazon, Best Buy, Target, Walmart ve GameStop’ta önceden sipariş verebilirsiniz.

Nova pembe DualSense denetleyicisi

Nova pembe renk grubu, kısmen vurgulayıcı, kısmen neon görünüyor. Kesin olan bir şey var ki, PS5 serisi için parlak yeni bir renk.

Son olarak, Galaktik Mor DualSense denetleyicisi yalnızca PlayStation Direct’ten ön sipariş için mevcuttur – aynı 74,99 ABD doları karşılığında. Bu, Sony’nin diğerleriyle aynı gün 14 Ocak’ta piyasaya sürülmesine rağmen, kendi çevrimiçi mağazasına özel tuttuğu tek denetleyicidir. Başka bir yerde satılması için 11 Şubat’a kadar beklemeniz gerekecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.