Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin! : KGBTR

Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin! : KGBTR

Privacy Badger, web sitelerindeki izleyicileri engelleyen bir tarayıcı eklentisidir. Privacy Badger Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Electronic Frontier Foundation tarafından yapılmıştır. (EFF)
r/KGBTR - Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin!

EFF kimdir?
r/KGBTR - Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin!

Electronic Frontier Foundation, kısaca EFF internetteki gizliliğimizi ve güvenliğimizi korumayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Kurulum

indirme linki: Privacy Badger
r/KGBTR - Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin!r/KGBTR - Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin!

“al” tuşuna basıp eklıyoruz.

Tavsiye ettiğim ayarlar
r/KGBTR - Rehber: Privacy Badger ile İzleyicileri engelleyin!

Privacy badger hakkında

Privacy Badger Is Changing to Protect You Better | Electronic Frontier Foundation (eff.org)

Bu eklentiyi, Raymond Hill tarafından yapılan uBlock Origin adlı eklentiyle beraber kullanmanızı öneriririm. uBlock Origin hakkında bir rehber yazmıştım. Ulaşmak için: Bu linke tıklayın

Sonsöz

Eğer hoşunuza giderse bu rehberlerime/makalelerime bakabilirsiniz:

Zamanınızı karmaşa ile harcamayın!: FastForward (Alternatif başlık: Link kısaltıcı sitelerle uğraşmadan gitmek istediğiniz yere nasıl gidilir? (ad.fly linkvertise.com Goo.gl bit.ly vb.) : KGBTR (reddit.com) (Zamanınızı karmaşa ile harcamayın!: FastForward (Alternatif başlık: Link kısaltıcı sitelerle uğraşmadan gitmek istediğiniz yere nasıl gidilir? (ad.fly linkvertise.com Goo.gl bit.ly vb.)

https://www.reddit.com/r/KGBTR/comments/ps20vl/rehber_vpn_kullanmadan_yasakl ( Rehber: VPN kullanmadan Yasaklı sitelere nasıl girilir? (pornhub.com, sedatpeker.com, pastebin.com vb.)

Rehber: Silinen dosyalar nasıl geri getirlir? : KGBTR (reddit.com) ( Silinen dosyalar nasıl geri getirlir?)

Rehber: Daha iyi bir Left 4 Dead 2 deneyimi (Alternatif başlık: Left 4 Dead 2’ye SourceMod ve Metamod eklentileri nasıl kurulur?) : KGBTR (reddit.com) (Daha iyi bir Left 4 Dead 2 deneyimi (Alternatif başlık: Left 4 Dead 2’ye SourceMod ve Metamod eklentileri nasıl kurulur?)

“Şu karıyı bulun” demek yerine, bunları yapınn (Alternatif başlık: Reverse İmage Search nasıl yapılır?) (Not: Bu rehberii daha önce yapmıştım, bu güncellenmiş hali) : KGBTR (reddit.com) ( Reverse İmage Search nasıl yapılır?)

Reklamları engelleyin!: uBlock Origin (Alternatif başlık: İnternette ki reklamlar nasıl engellenir?) : KGBTR (reddit.com) ( Reklamları engelleyin!: uBlock Origin (Alternatif başlık: İnternette ki reklamlar nasıl engellenir?) )

Makale: (Bit)Torrent nedir? : KGBTR (reddit.com) (Torrent nedir?)

Rehber: ClearURLs ile gizliliğinizi artırın! : KGBTR (reddit.com) ( Rehber: ClearURLs ile gizliliğinizi artırın! )

https ://notecanyon.com/GkarPJu1gj (porno arşivi) (boşluğu silip tarayıcıya yapıştırın) (anlatmaya gerek yok :D)

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.