Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Reddit Yorumları Nasıl Silinir? Nuke Atma

Reddit Yorumları Nasıl Silinir? Nuke Atma

Reddit, trendleri takip etmek, ihtiyaç duyduğunuzu hiç düşünmediğiniz bilgileri bulmak ve geniş bir konu yelpazesi hakkında fikirlerinizi paylaşmak için en iyi topluluktur. Reddit, yorumları toplu olarak silmenize izin vermez, bu nedenle, listeyi temizlemek istiyorsanız biraz çalışmanız gerekir. Bunu gerçekleştirmenin birkaç basit yöntemini bulduk. Peki bunlar neler dediğinizi duyar gibiyim.

Reddit Nuke Atma

https://chrome.google.com/webstore/detail/nuke-reddit-history/aclagjkmidmkcdhkhlicmgkgmpgccaod?hl=en şey, aslında bir chrome uzantısıdır. Bunu yükledikten sonra tek yapmanız gereken bu uzantıyı kurmaktır. Bitirdiğinizde, uzantının düzgün çalışabilmesi için Reddit Redesign’ı devre dışı bırakın. Yorumlarınıza gidebilmeniz için https://www.reddit.com/login/?dest=https%3A%2F%2Fwww.reddit.com%2Fuser%2Fme%2Fcomments adresine gidin. ‘tüm yorumlarımı sil’ düğmesine basın. Nuke Reddit Geçmişi, tüm yorumlarınızı rastgele karakterlerden oluşan karıştırılmış dizelere dönüştürür ve ardından bunları birer birer siler. Bu, tamamlanana kadar sekmenin açık olmasını gerektirir, bu nedenle işlem sırasında hiçbir noktada kapatmamaya dikkat edin. Bu devam ederken Chrome’u kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer hesabınızı kapatmayı düşünüyorsanız kapatmadan önce de tüm yorumları silin.

Eğer teknolojiye merakınız varsa bu yöntem siz göre. Bir kullanıcı komut dosyası yöneticisi kurduktan sonra, farklı komut dosyalarına göz atabilir ve bunları tarayıcınıza yükleyebilirsiniz. Ancak geçmişin  Reddit’in veritabanından silinmeyeceğini unutmayın. Yine de, kullanıcılar artık onları göremeyecek şekilde platformdan kaldırılacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.