Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Reddit ve Riot Games Ortağı, Yaklaşan League of Legends Gösterisi için Avatarları Tanıtacak: Arcane – Olumlu Oylandı

Reddit ve Riot Games Ortağı, Yaklaşan League of Legends Gösterisi için Avatarları Tanıtacak: Arcane – Olumlu Oylandı

Bugün, Reddit ile işbirliği içinde Reddit’in ilk avatar ortaklığını başlatıyoruz. isyan oyunları. Karakter avatarları yeni temaya sahiptir. efsaneler Ligi animasyon dizileri, esrarengiz, 6 Kasım’da Netflix’te çıkış yapacak. İlk iki League of Legends avatar kreasyonu – Vi ve Jinx – artık küresel olarak redditorlar tarafından kullanılabilir ve şovda göründükleri gibi haftalık olarak daha fazla karakter kreasyonu geliyor.


Vi ve Jinx avatar karakterleri


“Riot Games ile olan bu ortaklık sayesinde, oyunların ve özel League of Legends topluluklarının birbirleriyle anlamlı bir şekilde bağlantı kurduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. İnsanların Reddit’te kendilerini ifade etmelerini seviyoruz ve her zaman katılmayı ve toplulukların bir parçası olmayı kolaylaştırmanın daha fazla yolunu arıyoruz,” dedi Reddit İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Jonathan Flesher.


Reddit’in avatar oluşturucusunda Vi


Çapraz Ürün Deneyimleri ve Ortaklıklar Lideri Brandon Miao, “Reddit’teki League of Legends topluluğu, şirket tarihi boyunca fandom için en aktif ve canlı yuvalardan biri oldu, bu nedenle onlar için özel bir şey yapmamız doğru” dedi. Riot Games’te Riot Experience (XP). “Reddit’in tüm Redditörler için bu avatarları yapmanın ötesine geçtiği için çok heyecanlıyız ve Runeterra’nın büyüsünü yeni hayranlara tanıtacağını umuyoruz.”

Onları deneyin

Yeni League of Legends avatar tasarımlarını bugün görmek için — Reddit profilinize bakın (yan çekmece açılır menüsü aracılığıyla) ve avatar oluşturucuda kontrol edin! Tüm özelliklerimizde olduğu gibi, avatarları geliştirmek ve güncellemeler yapmak için Reddit topluluklarıyla yakın bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Avatarlar Nasıl Çalışır?

Avatarlar, Reddit’teki görünümlerini özelleştirmek için günlük 50 milyon aktif redditor ve 100.000’den fazla aktif topluluğa yetki veriyor. Reddit’in avatar oluşturucusu sayesinde, redditor’lar saç, ceket, forma, pelerin, etkinlik temalı teçhizat ve şimdi League of Legends’tan ilham alan karakter kreasyonlarıyla tamamlanan kendi profil avatarlarını oluşturabilirler.

Bir redditor, avatarını profil resmi olarak ayarladığında, bunu profil sayfalarında, profil vurgulu kartlarında, bıraktıkları yorumlarda ve oluşturdukları gönderilerde göreceklerdir. Avatarlar, redditorların kendilerini en sevdikleri topluluklarla daha yakından hizalamalarını sağlarken, kendilerine bireysellik, farklılık ve prestij de sağlar.

Avatarlar hakkında daha fazla ayrıntı için, sayfamıza göz atın. yardım merkezi makalesi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.