Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Reddit Karma Nedir?

Reddit Karma Nedir?

Reddit Karma Nasıl Kasılır? %100 Artış!

Karma kasmanın yollarını paylaştım. Paylaştığım Subreddit ile kolayca Karma kasabilirsiniz. Bu Karma ile Subreddit’lerde paylaşım yapabilirsin…

reddit karma nedir

Karma Nedir?

Karma, Reddit’in puan sistemi olarak kullandığı bir sistemdir. Bu sistem aldığın upvote (yukarı ok) ve downvote (aşağı ok) sayısına göre çalışır. Ne kadar upvote alırsan o kadar “Karma” gelecek diye bir kural yok. Yani genel Karma seviyesi arttıkça Karma kazanmak biraz biraz zorlaşır. Downvote aldıkça Karma seviyesi düşer.

Bazı Subreddit’lerde Karma sınırı vardır. Yani, bazı sayfalara üye olabilmek için belli bir seviyede Karma’ya ihtiyaç duyulur.

Yavaşca Karma Nasıl Kasılır?

Karma sadece atılan postlardan değil, yazılan yorumlara gelen upvote’lerden de kazanılır. Yani post atmadan bile Karma seviyenizi yükseltmek mevcut! Atılan postların aksine yazılan yorumlarda her upvote karşılığı bir karma kazanılır.

Hızlıca Karma Nasıl Kasılır?

Reddit Karma için oluşturulmuş Subreddit’ler vardır. Bu paylaşaçağım Subredit’lerde istediğiniz bir paylaşımı yapın ve biraz bekleyin zamanla karmanız artacaktır. Kendim denediğimde ortalama 1 günde 20 Karma kastım. Artık bu kazandığınız Karma’lar sayesinde her Subreddit’de paylaşımda bulunabileceksiniz

Karma Subreddit—> Karma4Free

Bu Subreddit’e katılarak hemen gönderini yayınla ve gün sonunda 20 kadar Karma sahibi olucaksın.

Karma Ne İşe Yarar?

Karma bazı subreddit’lerde paylaşım yapmanıza olanak sağlar. Çünkü bazı subreddit’lerin Karma sınırı vardır ve bu Karma’ya ulaşılmadan paylaşım yapılması mümkün değildir. Zaten paylaşım yapmaya kalksanız size uyarı vericektir kaç Karma sahibi olmanız gerektiğine dair.

Reddit Karma Hilesi Var Mı?

Reddit Karma Hilesi diye bir şey yok. Reddit’de karma kasmak için belli başlı yabancı ya da yerli grublar bulunuyor. Bu grublara girerek paylaşım yapabilirsiniz ve birkaç saat içinde gelen UpVote ile kendi hesabınızın karmalarının nasıl artığını izleyebilirsiniz. Unutmayın ne kadar güzel ya da komik bir içerik paylaşırsanız o kadar UpVote alırsınız ve Karma sayınızda bununla birlikte artıcaktır.

Reddit Karma, Karma nedir, reddit karma kasma, karma kasma, reddit karma nedir gibi soruların cevabını bu yazımızda vermiş olduk.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.