Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Reddit Karma Nedir?

Reddit Karma Nedir?

Reddit Karma Nasıl Kasılır? %100 Artış!

Karma kasmanın yollarını paylaştım. Paylaştığım Subreddit ile kolayca Karma kasabilirsiniz. Bu Karma ile Subreddit’lerde paylaşım yapabilirsin…

reddit karma nedir

Karma Nedir?

Karma, Reddit’in puan sistemi olarak kullandığı bir sistemdir. Bu sistem aldığın upvote (yukarı ok) ve downvote (aşağı ok) sayısına göre çalışır. Ne kadar upvote alırsan o kadar “Karma” gelecek diye bir kural yok. Yani genel Karma seviyesi arttıkça Karma kazanmak biraz biraz zorlaşır. Downvote aldıkça Karma seviyesi düşer.

Bazı Subreddit’lerde Karma sınırı vardır. Yani, bazı sayfalara üye olabilmek için belli bir seviyede Karma’ya ihtiyaç duyulur.

Yavaşca Karma Nasıl Kasılır?

Karma sadece atılan postlardan değil, yazılan yorumlara gelen upvote’lerden de kazanılır. Yani post atmadan bile Karma seviyenizi yükseltmek mevcut! Atılan postların aksine yazılan yorumlarda her upvote karşılığı bir karma kazanılır.

Hızlıca Karma Nasıl Kasılır?

Reddit Karma için oluşturulmuş Subreddit’ler vardır. Bu paylaşaçağım Subredit’lerde istediğiniz bir paylaşımı yapın ve biraz bekleyin zamanla karmanız artacaktır. Kendim denediğimde ortalama 1 günde 20 Karma kastım. Artık bu kazandığınız Karma’lar sayesinde her Subreddit’de paylaşımda bulunabileceksiniz

Karma Subreddit—> Karma4Free

Bu Subreddit’e katılarak hemen gönderini yayınla ve gün sonunda 20 kadar Karma sahibi olucaksın.

Karma Ne İşe Yarar?

Karma bazı subreddit’lerde paylaşım yapmanıza olanak sağlar. Çünkü bazı subreddit’lerin Karma sınırı vardır ve bu Karma’ya ulaşılmadan paylaşım yapılması mümkün değildir. Zaten paylaşım yapmaya kalksanız size uyarı vericektir kaç Karma sahibi olmanız gerektiğine dair.

Reddit Karma Hilesi Var Mı?

Reddit Karma Hilesi diye bir şey yok. Reddit’de karma kasmak için belli başlı yabancı ya da yerli grublar bulunuyor. Bu grublara girerek paylaşım yapabilirsiniz ve birkaç saat içinde gelen UpVote ile kendi hesabınızın karmalarının nasıl artığını izleyebilirsiniz. Unutmayın ne kadar güzel ya da komik bir içerik paylaşırsanız o kadar UpVote alırsınız ve Karma sayınızda bununla birlikte artıcaktır.

Reddit Karma, Karma nedir, reddit karma kasma, karma kasma, reddit karma nedir gibi soruların cevabını bu yazımızda vermiş olduk.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.