Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

RebelMouse, Önemli Web Verilerini optimize ederek bağlılığı ve bağlılığı nasıl artırdı?

RebelMouse, Önemli Web Verilerini optimize ederek bağlılığı ve bağlılığı nasıl artırdı?

RebelMouse, bulut tabanlı bir CMS’dir Veriye dayalı araçlar ve yaratıcı strateji ile yayıncıların hem yeni hem de eski kitleler için mümkün olan en iyi deneyimi sağlaması gerekiyor. Upworthy, Narcity, Raw Story, Brit + Co ve The Independent gibi medya şirketlerinin yanı sıra Penske Trucks, Vault12, Gaingels ve diğerleri gibi yüksek değerli siteler için yüksek trafiğe sahip web mülklerini destekliyoruz.

Platformumuz yalnızca ABD’de aylık 100 milyondan fazla kişiye ulaşıyor. Şirket, açık web’in gelişmek için en yüksek tüketici beklentileri düzeyinde performans göstermesi gerektiği inancı üzerine kurulmuştur ve Google’ın Önemli Web Verileri tarafından belirlenen standartlar, bu önce kullanıcı vizyonuyla uyumludur.

Küresel ekibimiz, on yılı aşkın bir süredir, anlamlı bir işe dönüşen olumlu ve sezgisel kullanıcı deneyimleri yaratan bir CMS tasarlıyor. Önemli Web Verileri, bu simbiyotik döngünün, güçlendirdiğimiz her yeni sitede devam etmesini sağlayan bir ölçüttür.

Performansa öncelik vermek neden daha iyi iş anlamına gelir? #

Birçok yayıncı, Önemli Web Verileri’ndeki mükemmel puanların harcanan çabaya değip değmeyeceğinden şüphe ediyor. Ayrıca, kaliteli bir kullanıcı deneyiminin bile ihtiyaç duydukları okuyucu sayısını artırmayacağından endişe ediyorlar. Neyse ki, RebelMouse’daki performansı önceliklendirmemiz bize, Önemli Web Verilerinin yeni trafik oluşturmak ve başarılı bir iş için gereken kullanıcı sadakatini oluşturmak için mükemmel bir yol olduğunu kanıtlayacak verileri verdi.

Bunu göstermek için, Core Web Vitals’ta yüksek performans puanları için optimize etmeden önce ve sonra, desteklediğimiz bir dizi sitenin izleyici davranışını analiz ettik. Kitleleri aşağıdaki temel kategorilere ayırmak için özellikle kullanıcı türlerini tanımladık:

  • Yeni Ziyaretçiler: Bir siteyi ilk kez ziyaret eden kullanıcılar.
  • Geri Gelen Ziyaretçiler: En az iki oturumu olan kullanıcılar.
  • Sadık Ziyaretçiler: En az üç veya daha fazla oturumu olan kullanıcılar.
  • Hayranlar: En az dört veya daha fazla oturumu olan kullanıcılar.
  • Süper hayranlar: En az beş veya daha fazla oturumu olan kullanıcılar.

Referanslar:

Google Analytics tarafından toplanan sahadan veriler ezici bir çoğunlukla netti. Sadık ziyaretçiler, hayranlar ve süper hayranlar kategorilerine odaklanırken, kullanıcıların Önemli Web Verilerinde mükemmel puanlar alan sitelerde daha uzun süre kalma, daha fazla içerik tüketme ve daha sık geri dönme olasılıklarının çok daha yüksek olduğunu gördük. İşte öne çıkan bazı örneklere bir göz atın:

Ancak içerik tüketimi ve kullanıcı başına harcanan süre, ani artış gösteren tek ölçüm değildi. Ziyaret eden kullanıcı sayısı ve erişilen sayfa sayısı da aynı kategoriler arasında arttı:

Normal performanstan yüksek performansa: RebelMouse web sitelerini nasıl dönüştürür? #

İyi haber şu ki, Core Web Vitals’ta iyi performans göstermek, sitenizin kod tabanında yapılan dikkatli ve stratejik değişikliklerle mümkündür. İşte RebelMouse’un yüksek performanslı web sitelerini desteklemesinin birkaç yolu:

Aşamalı web uygulaması #

RebelMouse, tüm üçüncü taraf çağrılarını, önce en önemli içeriği sunan ve ardından geri kalan çağrıları okuyucunun görmesi gerektiği şekilde sıralayan aşamalı bir web uygulamasında optimize eder.

Sahibiz JavaScript yükleyen bir yöntem En Büyük İçerikli Boyama (LCP) etkinliği tamamlandıktan hemen sonra. Kullanıcılarımıza JavaScript’i üç farklı öncelik düzeyi aracılığıyla yükleme seçeneği sunuyoruz:

  • optimize edilmiş en son teknoloji yaklaşımları isteyen kullanıcılar için en iyisidir. Kendi geliştirme çalışmalarımızda kullanıyoruz. Bu öncelik düzeyi, JavaScript’in tetiklenmesini sayfa tamamen yüklenene kadar duraklatır ve bu size en yüksek performansı verir.
  • Yük Engelleme JavaScript’i hemen çalıştırmak için kullanılır ve genellikle performans puanlarınız üzerinde olumsuz bir etkisi olur. Bu öncelik düzeyi, sayfanın yüklenmesi tamamlandıktan hemen sonra JavaScript’i tetikler. Bu, ekstra görüşmeye bağlı olarak performans puanlarınızı 10-40 puan düşürme potansiyeline sahiptir.
  • LCP sonrası harika performans puanlarını çok hızlı bir yükle birleştirmek için en iyi seçenektir. Bu öncelik düzeyi, JavaScript’in En Büyük İçerikli Boyama etkinliği tamamlandıktan hemen sonra yüklenmesine neden olur. (Bu, yalnızca sayfada yalnızca beş saniye kadar olan kullanıcılara reklam dağıtarak gelirinizi artırdığınız reklamlar için önerilir.)

Sosyal yerleştirmeleri optimize edin #

Kümülatif Düzen Kayması (CLS) ve LCP puanlarını korumak için tüm sosyal yerleştirmelerin yavaş yüke ayarlanması gerekir.

CLS koruması için, sunucu tarafı teknolojisiyle yerleştirmenin boyutunu dinamik olarak bulmanız ve bu yerleştirmenin özelliklerini kendi deponuza yerleştirmeniz gerekir. Ardından, düzenin yük sırasında değişmesini önlemek için yerleştirmenin ön ucunuza teslim edilmesi gerekir. Bu konuyla ilgili daha derin dalışlara ilgi duyanlar için, özellikle bu konuda yayınlarımız var. twitter Ve TikTok daha fazla ayrıntı içeren örnekler.

Ultra hafif, akıllı HTML ve CSS #

Site HTML ve CSS’si, ekranın üst kısmındaki görüntülerin ve metnin sayfanın geri kalanından önce önceden yüklenmesine izin verecek şekilde yapılandırılmalıdır.

  • Kötü HTML yapıları, tarayıcıyı, ekranın üst kısmındakileri ilk görünüm alanında işlemek için ekranın alt kısmındaki birçok gereksiz site öğesini işlemeye zorlar.
  • RebelMouse’da bunu nasıl başardığımıza dair daha ayrıntılı makalelere buradan ulaşabilirsiniz:

Performansa öncelik veren bir zihniyetle yayınlayın #

Önemli Web Verileri’nin kullanıma sunulmasından bu yana geliştiriciler, yayınlama platformlarının Google’ın önerdiği eşiklere göre nasıl biriktiğinin etkisini hissettiler.

HTTP ArşiviMilyonlarca URL’deki eğilimleri belirleyen ve geçmiş kalıpları kaydeden açık kaynaklı bir proje olan , en iyi içerik yönetim sistemlerinin Google’ın sayfa deneyimi standartlarına göre nasıl performans gösterdiğini ortaya çıkardı. Core Web Vitals Teknoloji Raporu. RebelMouse’un sahip olduğu sürekli olarak daha iyi performans gösterdi kullanıma sunulmasından bu yana ve 2022’ye kadar Google’ın en kritik metriklerine göre başlıca CMS platformları:

Ödün vermeyen performans #

Kaliteli içerik oluşturmak artık hem yayıncılar hem de markalar için savaşın sadece yarısı. Kaliteli içerik, günümüz web hızına ve standartlarına ayak uydurabilen modern teknoloji ile desteklenmelidir. Site performansı yalnızca bir hedef değil, aynı zamanda kültürümüze işlemiş bir şirket direği olduğu için dereceye giren Önemli Web Verileri sunabiliyoruz. Yoğun performans odağımızı, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden trafiği artırarak ve gelir elde ederek müşterilerimizin açık web’den en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için kullanıyoruz.

Önemli Web Verileri konusunda sitenizin endüstri standardını aşmasına nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün RebelMouse hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.