Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Rapora göre iPhone’lar yakında temassız ödemeleri doğrudan kabul edecek

Rapora göre iPhone’lar yakında temassız ödemeleri doğrudan kabul edecek

Küçük işletmeler, Square tarzı ekstra donanıma ihtiyaç duymadan ödemeleri kabul etmek için yakında iPhone’ları kullanabilecekler. Bloomberg raporu. Özellik o zamandan beri bekleniyordu Apple temassız ödeme girişimi Mobeewave’i satın aldı 2020’de ve Bloomberg şimdi “önümüzdeki aylarda” bir yazılım güncellemesiyle gelebileceğini söylüyor.

Mobeewave daha önce Samsung ile benzer NFC işlevselliği üzerinde çalışmış ve Samsung POS adlı bir sistemi dünya çapında piyasaya sürmeden önce 2019’da girişimin anavatanı Kanada’da denemişti. Samsung POS, Samsung telefonlarının doğrudan temassız kartlardan ve Apple Pay, Samsung Pay ve Google Pay gibi NFC ödeme hizmetlerinden ödeme kabul etmesini sağladı.

Bloomberg’in raporu, Mobeewave’in teknolojisinin Apple Pay hizmetinin bir parçası olarak markalanıp markalanmayacağının veya Apple’ın kendi ödeme ağını mı yoksa mevcut bir ortakla mı piyasaya sürüleceğinin belirsiz olduğunu söylüyor. Mobeewave personelinin, satın alma işleminden bu yana Apple’ın ödeme bölümünde çalıştığı bildiriliyor.

iOS 15.3 bugün yayınlandı, özellik odaklı bir nokta sürümünden daha kritik bir hata düzeltmesi olmasına rağmen. Bloomberg’e göre, Apple’ın ilk iOS 15.4 beta sürümünü bir süre sonra piyasaya sürmesi bekleniyor; bu, temassız ödeme özelliğine ilk bakışımız olabilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.