Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Question about acestream

Hi everyone, recently I started using acestream for watching live streams. However, acestream app doesn’t seem very trustworthy, kind of spammy. In the (very old) post [https://www.reddit.com/r/torrents/comments/2k4lv4/torrent_streaming_software_acestream_alternatives/](https://www.reddit.com/r/torrents/comments/2k4lv4/torrent_streaming_software_acestream_alternatives/) a similar opinion is expressed.

However, I would like to know if it’s possible to use acestream links with an open source client such as bittorrent or vuze. Acestream seems to be the only alternative for sport streams.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yorumu

  1. vipleague.lc daddylive.live jokerswidget.com stream2watch.ws batman-stream.com soccerstreams.net nflstreams.to nbastreams.to

    You could try Elementum add-on for Kodi for torrent streaming, never tested for live content, create a magnet link from Acestream hash