Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

PWA kullanıcılarının Gravit Designer PRO’yu satın alma olasılığı 2,5 kat daha fazla

PWA kullanıcılarının Gravit Designer PRO’yu satın alma olasılığı 2,5 kat daha fazla

+24%

PWA kullanıcıları, diğer tüm platformlardan %24 daha fazla aktif oturuma sahiptir

+31%

PWA, diğer tüm platformlardan %31 daha fazla tekrar eden kullanıcıya sahiptir.

2.5X

PWA kullanıcılarının Gravit Designer PRO’yu satın alma olasılığı 2,5 kat daha fazla

Corel Corporation’ın Yerçekimi Tasarımcısı güçlü bir vektör tasarım aracıdır. Kökleri bir startup’a dayanan Gravit Designer, Corel’in kapsamlı ürün portföyüne 2018’de katıldı ve zengin, uygun fiyatlı ve erişilebilir vektör çizim yazılımı talep eden günlük on binlerce aktif kullanıcıya hizmet veriyor. Corel, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yaratıcı ve üretkenlik yazılımı oluşturur: Corel çizgisi, Corel FOTO-BOYA, Corel Ressamı, paralelliklerve dahası.

Gravit Designer’ın hedef kitlesi, vektör illüstrasyonunu öğrenen öğrencilerden tamamen işlevsel bir çözüm arayan deneyimli tasarımcılara kadar her türden yaratıcıdır. Corel her zaman tasarımcılar ve kreatiflerle bulundukları yerde, seçtikleri platformda buluşmak istemiştir ve Gravit Designer, web üzerinden güçlü vektör çizim araçları sunmamıza olanak tanır.

Aşamalı web uygulamaları (PWA’lar), web uygulamaları ile geleneksel masaüstü uygulamaları arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı oldukları için Gravit Designer ve Corel’in Çevrimiçi Grafik girişimleri için özellikle ilgi çekicidir. Aşamalı web uygulamaları hızla masaüstü deneyimleri sunmanın tercih edilen yolu geleneksel web uygulamaları için. ChromeOS ve Play Store, güvenli uygulama içi ödemeler, web uygulaması deneyimini masaüstüne sorunsuz bir şekilde getirmek için PWA desteği (bizim için özellikle yerel yazı tipi ve dosya sistemi erişimi) ve en önemlisi, daha fazla kullanıcı için web uygulamalarımıza daha fazla görünürlük sunarak Corel’e harika bir fırsat sunuyor. Öğrenciler ve eğitimciler, Gravit Designer’ın ChromeOS sürümünü kolaylıkla yükleyebilir ve platformdan bağımsız olarak aynı güçlü özelliklerin keyfini çıkarabilir.

Mühendislik zorlukları #

Özellikle web ve masaüstü olmak üzere birden çok platformu desteklemenin birçok mühendislik zorluğu vardır. Bizim durumumuzda, uygulamamız web’de hayata geçtiği için yeni bir platformu desteklemeye karar verirken büyük özen gösteriyoruz. Masaüstü platformlarını desteklerken, genellikle uygulamamızı, ana bilgisayar platformuna bağlı olarak kendi zorluklarını getiren destekleyici bir kapsayıcıya sarmamız gerekir.

Kullanıcılarımız, bir platformdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçen bir deneyim istiyor. Bu, tasarım sürecinde web’den masaüstüne, Chromebook’lara ve tekrar web’e geçebilecek birçok müşterimiz için hayati önem taşır. Ayrıca, kullanıcılarımız durumlarından bağımsız olarak işlerinin onlarla birlikte seyahat etmesini istiyor. Örneğin, hareket halindeyken, çevrimdışı veya internete bağlı olarak, belgelerinin Gravit Cloud’da erişilebilir olmasını istiyorlar.

Corel’de, yazılımları birçok platforma taşıma ve buradaki zorlukların üstesinden gelme konusunda onlarca yıllık bir deneyime sahibiz. Uygun performans, özellik eşliği ve platforma özel kullanıcı arabirimi desteği sağlamada dengeleyici bir eylem vardır. Gravit Designer, bu zorluklara yabancı değil.

Gravit Designer’ın masaüstü PWA’sı #

Bazı platformlarda yanıt, bir web uygulamasını öngörülebilir gelecekte platforma özel bir kapsayıcı uygulamada (ör. Electron) sarmak olacaktır. Bununla birlikte, PWA’lar ve ChromeOS ile, masaüstü deneyimine aktarılan bir web uygulamasını en az kesintiyle gerçekleştirme vaadimizi yerine getirmeye başlayabiliriz.

Gravit Designer için ekibimiz, PWA’ların artan değerini görebilmiş ve ileriye dönük kolaylaştırıcı bir teknoloji olarak onu desteklemek için büyük adımlar atmıştır. PWA’yı destekleyen birkaç büyük platformun (ChromeOS, iOS, Windows ve daha fazlası) potansiyeli, belirli uygulamalar için yeni bir platformlar arası destek çağını başlatabilir. Chrome, kullanıcılarımız arasında tarayıcılarda açık ara lider olduğundan ve PWA için en iyi kullanıcı deneyimini sağladığından, Gravit Designer’ın bir PWA sürümünün oluşturulmasıyla ilgili çalışmaları araştırmaya karar verdik.

Ekip, gereken çabayı anlamak için önce bir kavram kanıtı oluşturarak işe başladı. Ardından, yerel yazı tipi ve yerel dosya sistemi desteği ile ilgili geliştirme çabası geldi. Sonunda, yerel yazı tiplerine desteğimizi vermek zorunda kaldık. Dosya yükleme süreleri, kurulum ve performansta iyileştirmeler yapıldıktan sonra, kavram kanıtı aşamasını geçip büyük bir sürüm için PWA desteğini hedefleme konusunda daha rahat hissettik.

Darbe #

Masaüstü PWA’mızı piyasaya sürdüğümüzden beri kurulumlarda istikrarlı bir artış gördük ve ChromeOS ve diğer platformlar için gelişmiş platforma özgü özellikler içeren PWA sürümünü piyasaya sürme olasılığı bizi heyecanlandırıyor. Aslında, Gravit Designer’ın standart PWA sürümü artık Microsoft Mağazası ve Linux kurulumlarından indirmelere öncülük ediyor, bu nedenle daha da fazla büyümeyi dört gözle bekliyoruz.

Önemli noktalar #

  • Toplam ChromeOS kullanıcılarının %18’i PWA’mızı yükledi (tüm işletim sistemlerindeki PWA yüklemeleri, toplamımızın yaklaşık %5’ini oluşturur).
  • PWA kullanıcıları, diğer tüm yükleme türlerinden %24 daha aktiftir (kullanıcı başına daha fazla oturum).
  • PWA, diğer tüm platformlardan %31 daha fazla tekrar eden kullanıcıya sahiptir.
  • PWA kullanıcılarının Gravit Designer PRO’yu satın alma olasılığı 2,5 kat daha fazladır.
  • PWA, tüm yeni kullanıcı hesaplarının yaklaşık %5’ini oluşturuyor ve büyüyor.

Özet #

Genel olarak PWA kurulumlarının büyümesi – diğer daha yerleşik platformları geride bırakarak – çok sayıda platformda platforma özel sarmalayıcılara ihtiyaç duymadan tatmin edici bir masaüstü deneyimi sunabileceğimiz bir geleceğe işaret ediyor. Her geçen gün daha fazla özellik desteklendiğinden, PWA’lar ve ChromeOS konusunda Google ile yaptığımız çalışmalar bu amaç için hayati önem taşıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.