Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Push bildirimleri artık tarayıcılar arası destekleniyor

Push bildirimleri artık tarayıcılar arası destekleniyor

Kutlama

Bu web özelliği artık her üç tarayıcı motorunda da mevcut!

Push bildirimleri, 2016 yılında W3C’nin Web Uygulamaları Çalışma Grubunun bir parçası olan Push API ve Notification API’nin piyasaya sürülmesiyle standart hale getirildi. Bu API’ler, web geliştiricilerinin web uygulamalarına push bildirimlerini dahil etmeleri ve kullanıcıların web tarayıcılarında bildirimleri alıp bunlarla etkileşimde bulunmaları için gerekli işlevselliği sağlar. Push mesajları, kullanıcının daha önce bildirim gönderme izni verdiği bir web sitesi veya uygulamadan kullanıcının web tarayıcısına gönderilen bildirimlerdir. Bu mesajlar, kullanıcıyı yeni içerik veya güncellemeler hakkında uyarmak, onlara yaklaşan etkinlikleri veya son teslim tarihlerini hatırlatmak veya diğer önemli bilgileri sağlamak için kullanılabilir. Anlık mesajlar, özellikle haber veya spor uygulamaları gibi kullanıcılarına ilgili bilgileri zamanında iletmesi gereken uygulamalar veya kullanıcılara özel teklifler veya indirimler hakkında bildirimler göndermek isteyen e-ticaret web siteleri için yararlı olabilir.

Push bildirimlerine kaydolmak için, önce tarayıcınızın bunları destekleyip desteklemediğini kontrol edin. serviceWorker Ve PushManager içindeki nesneler navigator Ve window nesneler.

iOS ve iPadOS için Safari 16.4 sürümünden itibaren anlık bildirimleri destekler, ancak yalnızca Ana Ekrana eklenen uygulamalar için. Apple bu Ana Ekran web uygulamalarını çağırır.

Push bildirimleri destekleniyorsa, async Ve await hizmet çalışanını kaydetmek ve push bildirimlerine abone olmak için anahtar kelimeler. JavaScript kullanarak bunu nasıl yapabileceğinize bir örnek:

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.