Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

PUBG’nin geliştiricisi Apple, Google ve kazançlı PUBG benzeri Free Fire geliştiricisine dava açıyor

PUBG’nin geliştiricisi Apple, Google ve kazançlı PUBG benzeri Free Fire geliştiricisine dava açıyor

PUBG-maker Krafton Pazartesi günü büyük bir dava açtı: kopyalamakla suçladığı iki mobil oyunun geliştiricisine dava açtı PUBG: Savaş Alanları, hit PC battle royale nişancı oyunu, ve Apple ve Google’ı bu oyunları uygulama mağazalarında dağıttıkları için dava ediyor. Krafton, Google’ı ev sahipliği yapmakla bile suçluyor Youtube söz konusu iki oyunun oynanış videosunun yanı sıra, “oyunun bariz bir şekilde ihlal eden canlı aksiyon dramatizasyonundan başka bir şey olmayan uzun metrajlı bir Çin filmi içeren çok sayıda gönderi” savaş alanları

Krafton’un sorun çıkardığı oyunlara denir. Serbest Ateş ve Ücretsiz Ateş Maks., geliştirici Garena tarafından sunulmaktadır. Hem App Store’da hem de Google Play’de şu şekilde görünürler: Garena Özgür Ateş ve Garena Ücretsiz Ateş Max. Her ikisi de uygulama içi satın alımlarla ücretsiz olarak kullanılabilir.

Krafton’a göre:

Serbest Ateş ve Ücretsiz Ateş Maks. çeşitli yönlerini kapsamlı bir şekilde kopyalamak savaş alanlarıdahil olmak üzere hem bireysel hem de kombinasyon halinde savaş alanları telif hakkıyla korunan benzersiz oyun açılış “havadan düşme” özelliği, oyun yapısı ve oynanışı, silahların, zırhların ve benzersiz nesnelerin kombinasyonu ve seçimi, konumlar ve genel renk şemaları, malzemeler ve dokular seçimi.

Krafton, Garena’nın uygulamalardan yapılan satışlardan “yüz milyonlarca dolar” kazandığını ve Apple ile Google’ın “benzer şekilde dağıtımlarından önemli miktarda gelir elde ettiğini” iddia ediyor. Ücretsiz Ateş.

Davada Krafton, Garena’ya karşı dava açmak için bunun gibi karşılaştırmalar yaptı.
Resim: Krafton

Krafton, 21 Aralık’ta birkaç adım attığını iddia ediyor: Garena’dan “derhal suistimalini durdurmasını” istedi. Serbest Ateş ve Ücretsiz Ateş Max,” görünüşe göre Garena’nın reddettiği; Apple ve Google’dan, her ikisi de her iki uygulama mağazasında da mevcut olan oyunların dağıtımını durdurmalarını istedi; ve YouTube’dan öne çıkan videoları kaldırmasını istedi Serbest Ateş ve Ücretsiz Ateş Maks. açıkça ihlal eden unsurları içeren oyun savaş alanları ve ayrıca, hak ihlalinde bulunan uzun metrajlı film” diyor ve Krafton, YouTube’un yapmadığını söylüyor.

O filmi merak ediyorsanız:

Krafton ayrıca Garena’nın Singapur’da 2017’de “kopyalanan” bir oyun sattığını da belirtiyor. PUBG: Savaş Alanları. Bununla ilgili iddialar çözülürken, davaya göre herhangi bir lisans sözleşmesi kurulmadı.

duymadım itiraf edeyim Serbest Ateş Bu davadan önce, ama o zamandan beri bunun oldukça kazançlı olduğunu öğrendim. Serbest Ateş Analitik firması Sensor Tower’ın paylaştığı verilere göre, 2021’de oyuncu harcamalarından 1,1 milyar dolar kazandı Sınır, 2020’ye göre yüzde 48 artan bir miktar. Toplam dolar tutarı şaşırtıcı olan 2,9 milyar dolardan biraz daha az olsa da Pubg mobil geçen yıl oyuncu harcamalarında kazanılan, PUBG Mobil’in Sensor Tower’a göre rakamlar yıldan yıla sadece yüzde yedi arttı. Bu önerebilir PUBG Mobil’in büyüme aynı şekilde yavaşlıyor ücretsiz ateş hızla yükseliyor.

Ayrıca başka bir analitik firması olan Appfigures ile de kontrol ettik ve veriler farklı olsa da yine de şunu önerdi: Serbest Ateş yetişiyor. PUBG mobil, PUBG Mobil Lite, ve Çin’e ve Hindistan’a özgü sürümleri Pubg mobil Appfigures’a göre geçen yıl toplam 639 milyon dolar gelir elde ederken, Serbest Ateş 414 milyon dolar kazandı.

Apple ve Google, bir yorum talebine hemen yanıt vermedi. Garena’nın ana şirketi Sea’nin sözcüsü Jason Golz şunları söyledi: Sınır “Krafton’ın iddiaları asılsızdır.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.