Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

PSA: Duraklatmazsanız The Expanse’in son sezonunun 25 dakikasını kaçıracaksınız

PSA: Duraklatmazsanız The Expanse’in son sezonunun 25 dakikasını kaçıracaksınız

eğer hayranıysanız Genişlik, benim gibi, muhtemelen son altı bölümünün – şu anda her Cuma 14 Ocak’a kadar yayınlanan – epik hikayesini tamamlamaya yeterli olup olmadığını merak ediyorsunuz. muhtemelen nesin olumsuzluk Merak ediyorum: Amazon, dizinin son sezonunun neredeyse onda birini, bakmayı düşünmeyeceğiniz ve TV’nizde bile bulamayacağınız bir yere gömdü mü?

Ama gerçek bu. Genişlik‘in prodüksiyon şirketi, yalnızca Amazon’un X-Ray hizmeti aracılığıyla erişebileceğiniz beş vinyet üzerinden 25 dakikalık ek bir hikaye filme aldı. gösteriyi duraklatma ve aksi takdirde gizli menüler arasında gezinme. (Bonus İçerik altındalar.) Ama onları Apple TV’de veya Google TV’de bulamadım ve senaristler onayladı çünkü Amazon onları henüz orada kullanıma sunmadı. Şimdilik sadece telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlardalar.

Adil uyarı: tam olarak değiller önemli arsaya, ne de tüm boşlukları anlamlı bir şekilde doldurmazlar. Altı ana bölümün ve beş X-Ray’in tümünü izledim ve yan hikayelerden hiçbirinin kesinlikle gerekli olduğunu söyleyemem. Ama kesinlikle zamanıma değdiler, biri süper eğlenceliydi ve onların var olduklarını hiç bilmeseydim çok kızardım.

Artı, Genişlik showrunner ve yardımcı yazar Daniel Abraham, bana ana bölümlerle sırayla gösterilmek üzere tasarlandıklarını söyledi. “Düzenli ve anlatıya bağlılar, bu yüzden sırayla izleyin” diye uyardı beni.

“Röntgen [is] yıllardır yapmaktan bahsettiğimiz bir şey ve sonunda bunu yapmak için gerekli kaynaklara ve zamana sahip olduğumuz bir yere geldik,” diye açıklıyor Abraham. “Ana hikayeyi canlandırmak için biraz derinliğe sahip ekstra bir sahne yaratan küçük karakter anları. Ana hat için kritik olmayan, ancak hikayeyi biraz daha zengin ve derin hale getirebilecek şeyleri size verebileceğimiz küçük romanların olduğu romanlara çok benziyor.”

“Ana hatta küçük mihenk taşları var ve sadece o fazladan anı harcamak için birbirlerine küçük mihenk taşları var.”

teknik olarak Genişlik daha önce bazı X-Ray bonus içeriği yaptı, perde arkasına geçme şansı sunuyor ve internette dolaşan bir sürü başka gösteri sonrası içeriği de bulacaksınız:

Sadece 272 dakikalık kredisiz bir çalışma süresi ile, sıkı bir şekilde düzenlenmiş son sezon biraz sıkışık gelebilir. Fazladan 25 dakika, diziye çok ihtiyaç duyulan nefes alma odası sağlar. Yine de önyargılı olabilirim: Bu iyi oynayan karakterlerle olabildiğince fazla zaman geçireceğim.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.