Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Piyango Numaralarınızı Kendiniz mi Seçmelisiniz yoksa Hızlı Seçim Bileti mi Almalısınız?

İnsanlar kendi numaralarını seçerken piyangoyu daha mı sık kazanıyor? Yoksa rastgele bir hızlı seçim bileti aynı mı?

Hızlı seçim biletleri, piyango oynamanın kesinlikle popüler ve kullanışlı bir yoludur. Ancak sayıları kendiniz dikkatlice seçerseniz, şansınız kesinlikle daha iyi olmalıdır. Değil mi?

Bazıları kesinlikle piyango numaralarını seçmenin bir sanatı olduğuna inanıyor. Diğerleri, kendilerine bir rüyada veya başka bir ezoterik yolla gelen sayıları kullanmanın açıkça kazanan olacağına yemin ederdi.

‘Seçilmiş sayıları’ kullanmanın, nasıl seçilmiş olursa olsunlar, piyango üzerinde belirli bir kontrol duygusu verdiği kesinlikle doğrudur. Ve ‘sisteminiz’ daha küçük bir ödül bile kazanırsa, kesinlikle haklı olduğunuza dair güven verici bir his yaratacaktır. Ancak gerçek resim, olayları daha net görmek için bir adım geri atmayı gerektirir.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkeler ve ülkeler, piyango makinelerine ve personeline çok para harcıyor. Beraberliğin tüm oyuncular için adil olmasını sağlamak için uzun bir yol kat ediyorlar. Bu da, çekilişin rastgele olmasını sağlamak için mümkün olan her türlü çabayı gösterdikleri anlamına gelir.

Ancak bu çabanın yanı sıra, seçtiğimiz sayıların aslında sadece bir top üzerindeki işaretler olduğunu da göz önünde bulundurun (çoğu piyango için).

Pek çok insan 7’yi uğurlu bir sayı olarak düşündüğü için üzerinde 7 rakamı olan top daha sık mı çekilecek? Hayır. Çünkü aslında çekme makinesinden çıkan sayılar değil, küçük toplardır. Rakamların beraberlik sonucunu hiçbir şekilde etkilemesi mümkün değildir.

Gerçek şu ki, hızlı seçim bileti, dikkatlice seçilmiş şanslı numaralardan oluşan bir biletle tam olarak aynı kazanma şansına sahiptir. Tıpkı ‘akıllı’ bir bilgisayar programı tarafından oluşturulan bir bilet gibi. Veya başka bir yolla oluşturulmuş bir bilet.

O kadar eğlenceli olmayabilir, ancak aceleniz varsa hızlı bir seçim, piyangoyu kazanma şansınızı incitmez.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.