Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Pixar’s Turning Red, Disney Plus’ta prömiyer yapmak için tiyatroları terk ediyor

Pixar’s Turning Red, Disney Plus’ta prömiyer yapmak için tiyatroları terk ediyor

Geçen yılın sonlarında, film stüdyoları pandemi başladığından beri ilk kez tüm filmlerin sinema prömiyerlerine geri dönmeye hazır görünüyordu, ancak şimdi Disney yaklaşmakta olan bir aile filmi olan Pixar’ın planlarında bir değişiklik olduğunu duyurdu. Kırmızıya Dönmek. 11 Mart’ta sinemalara gelmek yerine, şimdi Disney Plus’ta “dünya çapında yalnızca evlerde vizyona girecek”, ancak yine de 11 Mart’ta.

Şirketin düzenlediği gibi bir Premier Erişim isteğe bağlı video kurulumu için bir plan yok mulan. Bunun yerine, Pixar’ın son iki animasyon özelliğiyle aynı şekilde tüm abonelere sunulacak, Ruh ve Luca, vardı (Disney Animasyon prodüksiyonu Cazibe 30 günlük bir koşuyla Şükran Günü için sinemalarda gösterime girdi ve Noel zamanında Disney Plus’a ulaştığını gördü).

Disney Media & Entertainment Distribution başkanı Kareem Daniel, Eylül ayında birçok 2021 filminin vizyona gireceğini duyururken görüldü, ancak konuyla ilgili bir açıklamada Kırmızıya Dönmek, şimdi diyor ki, “Özellikle aile filmleri için gecikmiş gişe hasılatı göz önüne alındığında, The Walt Disney Company’nin benzersiz içeriğini dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere sunmaya öncelik verdiğimizden, esneklik dağıtım kararlarımızın merkezinde yer alıyor.”

Sırasında Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Bir aydan daha kısa bir süre önce gişe rekorları kırdı, omicron varyantının neden olduğu COVID-19 vakalarındaki bir artış ve Spider-Man olmayan filmlerin cansız performansları bazı filmleri akışlı galalarına geri itebilir. Veya Sony Pictures’ınki gibi başka bir dizi uzun gecikmeye itilebilirler. morbiusYakın zamanda çıkış tarihini 28 Ocak’tan 1 Nisan’a ayarlayan .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.