Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Panasonic, ağ korsanı sonrası veri ihlallerini açıkladı

Panasonic, ağ korsanı sonrası veri ihlallerini açıkladı

Japon çok uluslu holding Panasonic, bilinmeyen tehdit aktörlerinin bu ay ağındaki sunuculara erişmesinin ardından bir güvenlik ihlali açıkladı.

Şirket Cuma günü yayınladığı basın açıklamasında, “Panasonic Corporation, ağına 11 Kasım 2021’de üçüncü bir taraf tarafından yasadışı olarak erişildiğini doğruladı.” dedi.

“Bir iç soruşturma sonucunda, izinsiz giriş sırasında bir dosya sunucusundaki bazı verilere erişilerek edildiği tespit edilmiştir.”

Panasonic olayı ilgili makamlara bildirdi ve şebekesine harici sunuculardan erişimi engellemek için önlemler aldı.

Japon elektronik devi ayrıca, Panasonic’in basın açıklamasında “sızıntı” olarak etiketlediği saldırıyı araştırmak ve izinsiz giriş sırasında erişilen verilerden herhangi birinin müşteri kişisel bilgilerini içerip içermediğini bulmak için üçüncü bir tarafın hizmetlerini de işe aldı.

Şirket, “Panasonic, kendi soruşturmasını yürütmenin yanı sıra, sızıntıyı araştırmak ve ihlalin müşterilerin kişisel bilgilerini ve/veya sosyal altyapıyla ilgili hassas bilgilerini içerip içermediğini belirlemek için uzman bir üçüncü taraf kuruluşla birlikte çalışıyor.” eklendi.

Bir Panasonic sözcüsü, BleepingComputer ile iletişime geçtiğinde yorum için hemen hazır değildi.

Panasonic, bu olaydan kaynaklanan herhangi bir endişe veya rahatsızlık için en içten özürlerini sunuyor. — Panasonic

Panasonic sunucularının Haziran ayında hacklendiği bildirildi

Yayınlanan basın açıklamasında saldırı zaman çizelgesine ilişkin pek fazla ayrıntı yer almasa da, Japon satış noktaları, Mainichi ve NHK, saldırganların Panasonic’in sunucularına haziran ve kasım ayları arasında eriştiklerini söyledi. Kayıt.

Ayrıca, Panasonic 11 Kasım’da kötü amaçlı etkinliği fark edene kadar müşteri ve çalışana duyarlı bilgilere erişim sağladılar.

Panasonic’in sunucusuna yapılan saldırı, son yıllarda Japon şirketlerinin karıştığı uzun bir dizi başka olayın bir parçası.

Kawasaki, NEC, Mitsubishi Elektrikve savunma müteahhitleri Kobe Çelik ve Pasco ayrıca güvenlik olaylarını ve hatta bazı durumlarda veri sızıntılarını da ifşa etti.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.