Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

PageSpeed ​​Insights’taki yenilikler

PageSpeed ​​Insights’taki yenilikler

Yıllar içinde PageSpeed ​​Insights (PSI), hem saha hem de laboratuvar verileri için tek kaynak haline geldi. gelen bilgileri entegre eder. Chrome Kullanıcı Deneyimi Raporu (CrUX) ve deniz feneri web sitenizin performansını iyileştirmeye yardımcı olan içgörüler sağlamak için tanılama.

Bugün, PSI’ın güncellenmiş bir sürümünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Hız araçları paketimizde kritik bir unsur olsa da, PSI kod tabanı on yaşındaydı, pek çok eski kod içeriyordu ve yeniden tasarlanmalıydı. Bunu, PSI’da bazen kullanıcıların raporda gezinmesini zorlaştıran arabirimle ilgili sorunları ele almak için bir fırsat olarak kullandık. Öncelikli hedeflerimiz şunlardı:

  • Yapay bir ortamdan elde edilen veriler ile sahadaki kullanıcılardan toplanan veriler arasında net bir ayrım yaparak kullanıcı arayüzünü daha sezgisel hale getirin.
  • Önemli Web Verileri değerlendirmesinin kullanıcı arayüzünde nasıl hesaplandığını açıkça belirtin.
  • PSI’ın görünümünü ve verdiği hissi modernleştirin Materyal Tasarımı.

Bu gönderi, PSI’daki bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan yeni özellikleri tanıtıyor.

Ne var ne yok? #

PSI kullanıcı arabiriminin yeniden tasarımı, rapor verilerinin sunumunu iyileştirmeyi ve raporda bulunan verilere açıklık ve ayrıntı düzeyi eklemeyi amaçlar. Yeni kullanıcı arayüzünün daha sezgisel olması amaçlanıyor ve geliştiricilerin sayfaları için laboratuvar ve saha performansı içgörülerini hızla keşfetmelerine yardımcı oluyor. Kullanıcı arayüzündeki temel değişiklikler şunları içerir:

Saha ve laboratuvar verilerinin açık bir şekilde ayrılması #

Alan verilerini laboratuvar verilerinden belirgin şekilde ayırmak için kullanıcı arayüzünü değiştirdik. “Alan Verileri” ve “Laboratuvar verileri” etiketleri, verilerin ne anlama geldiğini ve nasıl yardımcı olabileceğini gösteren metinlerle değiştirilmiştir. Alan verileri bölümünü de en üste getirdik. Şu anda en üstte gösterilen geleneksel laboratuvar tabanlı performans puanı, puanın kaynağıyla ilgili belirsizliği önlemek için Laboratuvar verileri bölümüne taşındı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.