Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Oyuncular! Bu masa üstü el masajı ile değerli tendonlarınızı koruyun

Oyuncular!  Bu masa üstü el masajı ile değerli tendonlarınızı koruyun

İşte oyuncular için her şeye sahip bir şey: Ağrıyan eldivenlerinizdeki yorgunluğu gidermek ve sizi formda tutmak için kullanılabilen bir masa üstü el masajı.

Japon oyun donanımı ve çevre birimleri üreticileri tarafından oluşturulan Bauhütte, cihaz, gerçek bir masaj hissini simüle etmek için 15 ısıtmalı hava yastığı kullanıyor ve neden olmasın. Bauhütte, oyun oynamadan önce ellerinizi ısıtmak için masaj aletini kullanmanızı önerir; dolaşımı iyileştirmek için molalar sırasında; ve yorgun küçük parmaklarınızdaki sertliği ovalamayı bitirdikten sonra. Çünkü bunu hakettin.

Bir shiatsu modu, görünüşe göre, avuçlarınızı sıkı bir baskıyla ovuştururken, bir “yüksük” modu, her parmağı birer birer çekip gerecektir. Eksik olan tek şey, oyunun ortasında bir desteğe ihtiyacınız olduğunda size biraz cesaret veren bir el tutma modudur.

Mat siyah herşey.

Doğal ortamında profesyonel bir oyuncu.

Shiatsu modu avuç içinde çalışır.

Isıtma modu sözde dolaşımı artırır.

Cihaz (aracılığıyla tespit ettiğimiz Kotaku) eğlenceli küçük bir mekanizma, elbette, ama o kadar büyük bir yenilik değil. “Elektrikli el masajı” için hızlı bir arama yaparak düzinelerce benzer ürünü çevrimiçi olarak bulabilirsiniz, ancak Bauhütte bu şeye hedef kitlesine hitap etmek için şık bir mat siyah makyaj yaptı. Cihaz, ısıtmalı şilte ve portatif ayak masajı da dahil olmak üzere şirketin diğer SkyMall oyuncuları için mekanizmalarıyla iyi bir şekilde eşleşir.

Gerçekten de, bu gadget hakkında beni korkutan şey, oyunla ilgili frippery için potansiyel pazar hakkında söyledikleri değil (her hobinin bibloları vardır), ancak bir gün bir tür siberpunk casusluk planında tehlikeye atılabileceği fikri. Bir takımın rakibinin el masaj aletini hackleyerek büyük oyundan önce veya hatta oyun sırasında birkaç parmağını kırdığı yüksek bahisli bir e-spor müsabakasını hayal edin. Makinelerin verdiğini makineler alabilir.

El masajı görünüşe göre şu anda sadece Japonya’da yaklaşık 150 $ karşılığında mevcut, ancak bu krampların güçlü bir şekilde geldiğini hissedebiliyorsanız Amazon bir sürü benzer cihaz stokluyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.