Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Oyun ödülleri kazanırken Oyun Ödülleri’nde küfürlerle tanınan oyun geliştirmeci

Oyun ödülleri kazanırken Oyun Ödülleri’nde küfürlerle tanınan oyun geliştirmeci

Josef Fares, ödüllü co-op oyun deneyimleri yapmasıyla tanınıyor. Ayrıca Oyun Ödülleri’ne gelip iyi yerleştirilmiş f bombaları atarak tanınıyor. Bu gece, Fares ünlü 2017 “Fuck the Oscars” rantını Yılın Oyunu ödülü için eşit derecede tutkulu ve coşkulu bir kabul konuşması ile takip etti.

Bu sefer, Fares Oscar’lar hakkında garip bir gözyaşı içinde değildi, ama her iki f-bombası da, Game Awards Hall of Fame’de onu her zaman betonlayan ana atıfta bulundu. Ödülü kabul etmek ve konuşmasını yapmak için sahneye çıktıktan sonra Fares, 2017’deki andan bugüne olan yolculuğunu hatırlattı.

“O sahnedeydim, 2017’de “Oscar’ların canı cehenneme” diyordum ve şimdi, aslında Oscar’lar bir şekilde sikildi çünkü Oyun Ödülleri çok daha iyiye gidiyor.”

İki Tane Alır çeşitli ödüllere aday gösterildi ve Yılın Oyunu’na ek olarak En İyi Aile Oyunu ve En İyi Çok Oyunculu Oyun ödülünü kazandı. Ancak The Game Awards, bazen bir ödül şovu gibi görünen büyük bir endüstri fragmanı olduğundan, iki galibiyet, Fares konuşma fırsatı bulmadan hızlı bir şekilde duyuruldu ve reddedildi. Gösteri sırasında bir noktada, bu acele anonsların Fares’i mikrofondan uzak tutmak için tasarlandığı görülüyordu. Sunucu Geoff Keighley, kötü ağızlı bir tekrar yapma ihtimaline karşı Fares’i birine yakın istemeyerek şakayla bahsetti.

Fares’in de lanetlediği çok şey olurdu. Bu yılın başlarında, Eurogamer şirketi Hazelight Studios’un ticari marka talebiyle vurulduğunu bildirdi Grand Theft Oto yayıncı Take-Two Interactive ve daha sonra sahipliğini terk etmek zorunda kaldı İki Tane Alır adı, görünürde çünkü birlikte “al” ve “iki” kelimelerini içerir. Gereksiz yere agresif bir hareket Fares’in öfkesi için olgunlaşmış olurdu, ama gerçek kabul konuşması içtendi.

Hikaye mesajlaşmasıyla işareti kaçırsa bile, olağanüstü bir kooperatif deneyimi üzerindeki çalışmaları için ekibine teşekkür etti. Fares, ödülünü çocuklarına ithaf ederek konuşmasını şöyle kapattı: “Çocuğunuz yoksa gidin alın. Olabilecek en iyi şey onlar.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.