Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

OnePlus buggy OxygenOS 12 güncellemesini çekti

OnePlus buggy OxygenOS 12 güncellemesini çekti

OnePlus, Android 12 tabanlı OxygenOS 12’yi bu hafta OnePlus 9 ve 9 Pro’ya yayınladı, ancak şirket, kullanıcılardan gelen hata ve sorun raporlarının ardından zaten çekti.

OnePlus yaptığı açıklamada, “OxygenOS 12 güncellemesinin neden olduğu sorunların farkındayız ve yazılım ekibimiz bunları düzeltiyor” dedi. Android Polisi. “Bu yazılım güncellemesini askıya alacağız ve en kısa sürede yeni bir yineleme kullanıma sunacağız.”

Sürüm yaygın olarak panned edilmiştir. Android Polisi 120Hz ekranın tekrar çalışmasını sağlamak için ayarları değiştirme ihtiyacını ve bazı menülerin sorunlara örnek olarak “düz çökme” olduğunu vurgulayarak “sadece korkunç” olarak adlandırdı. 9to5Google kabul edildi: “‘Kararlı’ olarak adlandırılan bir sürüm için OxygenOS 12, uygun OnePlus telefonunuzu güncellemenizi ve yüklemenizi önermeyi gerçekten zor hale getiren hatalar ve sorunlarla doludur.” dedi. XDA Geliştiricileri hatta bir şeyleri iyileştirmeye çalışmak için OnePlus 9 veya 9 Pro’nuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneren bir PSA yayınlayın – XDA Geliştiricileri bir yazılım güncellemeden sonra yapmanız gereken bir şey değildir.

Görünüşe göre, Android 12 tabanlı bir işletim sistemine kaba bir şekilde piyasaya sürülmesi sadece OnePlus değil. Samsung’un Android 12 tabanlı One UI 4’ü bu hafta Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3’e sunulmaya başladı, ancak oldukça buggy olduğu bildiriliyor. Google’ın kendi Pixel telefonları da gıcırtılı temiz değildi, çünkü kullanıcılar Android 12’deki bir hatadan kaynaklanıyor gibi görünen bağlantı sorunlarını bildirdiler.

OnePlus’ın revize edilmiş OxygenOS 12 güncellemesinin ne zaman vuracağı belli değil.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.