Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ön uç boyutunu küçült

Ön uç boyutunu küçült

Bir uygulamayı optimize ederken yapılacak ilk şeylerden biri, onu olabildiğince küçük yapmaktır. İşte bunu webpack ile nasıl yapacağınız.

Üretim modunu kullanın (yalnızca webpack 4) #

Webpack 4 tanıtıldı yeni mode bayrak. Bu bayrağı şu şekilde ayarlayabilirsiniz: 'development' veya 'production' web paketini, uygulamayı belirli bir ortam için oluşturduğunuza dair ipucu vermek için:

// webpack.config.js
module.exports = {
mode: 'production',
};

etkinleştirdiğinizden emin olun. production uygulamanızı üretim için oluştururken mod. Bu, webpack’in küçültme, kitaplıklarda yalnızca geliştirmeye yönelik kodun kaldırılması gibi optimizasyonları uygulamasını sağlayacaktır. ve dahası.

daha fazla okuma #

Küçültmeyi etkinleştir #

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.