Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Omicron yayılırken bile sinema salonları Spider-Man sayesinde rekorlar kırıyor

Omicron yayılırken bile sinema salonları Spider-Man sayesinde rekorlar kırıyor

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok ülkedeki en büyük tiyatro zincirlerinden bazılarında ilk gecesinde önceki gişe rekorlarını gölgede bıraktı. Bu, pandeminin başlangıcında varlığını sürdürmesi tehdit altında görünen sinemalar için büyük bir haber ve sinemaseverlerin ilgisinin en son COVID varyantına yanıt olarak henüz önemli ölçüde değişmediğini gösteriyor.

AMC Cuma günü yaptığı açıklamada, filmin açılış gecesine yaklaşık 1,1 milyon sinemaseverin katıldığını duyurdu. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, bu geceyi AMC tarihinde bir Aralık şampiyonluğu için en yüksek hasılat yapan açılış gecesi yapıyor. Cinemark, filmin ilk çıkışını “tüm zamanların en iyi açılış gecesi” olarak nitelendirdi. Regal, filmin tarihindeki en yüksek ikinci Perşembe gişe unvanı olduğunu ve IMAX, 4DX, ScreenX ve RPX formatları için rekorları kırdığını söyledi.

“Beklenti için Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Regal’in ana şirketi Cineworld’ün CEO’su Mooky Greidinger yaptığı açıklamada, beklentilerimizi tamamen aştı” dedi. “En sevdiğimiz ağ atıcımızı Regal’de yeniden beyaz perdede görmek için sinema seyircilerimiz kadar heyecanlıyız ve Sony’deki arkadaşlarımıza başka bir harika destek direği sağladıkları için teşekkür etmek istiyoruz.”

Cinemark Küresel İçerikten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Justin McDaniel, galaya akın eden sinemaseverlerin sayısının “stüdyo ortaklarımızla işbirliği içinde sunmaya devam etmekten heyecan duyduğumuz sinema içi deneyimin yeri doldurulamaz değerinin altını çizdiğini” söyledi.

Filmin haftasonuna doğru iyi bir performans göstermesi beklenirken, omicron varyantının ne gibi bir etkisi olacağı belli değil. Örümcek Adamperformansı devam ediyor. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, omikron’un orijinal virüs ve Delta varyantından daha ciddi hastalığa veya ölüme neden olup olmadığı gibi varyant hakkında hala çok şey bilinmiyor. Bununla birlikte, aşılananlarda çığır açan vakaların gerçekleşmesinin beklendiğini söyleyen ajans, örneklerini daha önce gördüğümüzü bildirdi.

Ayrıca sinemaların omicron varyantının yayılmasında nasıl gezinmeyi planladıkları da belirsiz. ABD’deki büyük distribütörlerin hiçbiri geri dönmedi Sınır‘nin Perşembe günü sinemaseverlerin güvenlik protokolleri ve sergi gecikmeleri ve kapanışlarının yakın olup olmayacağı hakkında yorum yapma talepleri.

Bilinmeyenler göz önüne alındığında, tiyatroların başka bir pandemik zafer turuna çıkması için biraz erken – paramparça rekorlar veya başka türlü.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.