Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ocak 2022 için en iyi MacBook fırsatları

Ocak 2022 için en iyi MacBook fırsatları

Apple’s ile donatılmış olanlar da dahil olmak üzere birden fazla konfigürasyon ve seçim yapabileceğiniz çeşitli modeller ile M1 işlemci, bir MacBook veya Mac Mini’de bir anlaşma bulmak o kadar da zor değil. Daha yeni M1 Pro ve M1 Max donanımlı MacBook Pro’lar için biraz farklı bir hikaye, ancak yeni Pro modellerinde elde edebileceğiniz herhangi bir tasarruf, kesinlikle buna değecektir.

Burada, en yeni MacBook modelleri için şu anda mevcut olan indirimlerin yanı sıra Mac Mini’de yapılabilecek tüm fırsatları inceleyeceğiz. Tabii ki, eski Intel tabanlı yapılandırmalar için sık sık indirimler de mevcuttur. yakın zamanda piyasaya sürülen macOS Monterey – ancak Apple, M1 yongalarını MacBook Air ve Pro serilerinde tanıttığı için artık daha yeni bir model seçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Apple’ın kendi silikonunu seçmenin gerçekten hiçbir dezavantajı yok, Windows Boot Camp’teki bekletmeler dışında.

Alternatif olarak, yenilenmiş satın almak, bir Apple bilgisayarında tasarruf etmenin başka bir yoludur. Apple’ın yenilenen mağazası tüm ürünler için bir yıllık garanti sağlar ve genellikle yeni bir modelin fiyatında yüzde 15 ila 20 indirim sağlar. Yenilenmiş MacBook’lara bakılması gereken diğer iki perakendeci En iyi satın alım ve Amazon. Ancak şimdilik, yararlanabileceğiniz en iyi MacBook ve Mac Mini fırsatları bunlar.


bir kategori seç


Seri genelinde öne çıkan özellikler

modeli Yıl Depolamak Liste fiyatı Satış ücreti Perakendeciler
modeli Yıl Depolamak Liste fiyatı Satış ücreti Perakendeciler
M1 ile MacBook Air 2020 256 GB $999 $849.99 Amazon
M1 ile MacBook Air 2020 512 GB 1.249$ $1,149 Amazon
M1 (13 inç) özellikli MacBook Pro 2020 256 GB 1.299$ $1,149 Amazon En iyi satın alım
M1 Pro’lu MacBook Pro (14 inç) 2021 512 GB $1,999 $1,950 Amazon
M1 Pro (16 inç) ile MacBook Pro 2021 512 GB $2,499 2.450$ Amazon
M1 ile Apple Mac Mini 2020 256 GB $699 $649 Amazon B&H Fotoğraf

En iyi MacBook Air fırsatları

bu Macbook Air Apple’ın giriş seviyesi dizüstü bilgisayarıdır. Rahat bir klavye, mükemmel izleme dörtgeni ve tüm gün süren pil ömrü ile tipik üretkenlik çalışmaları için en uygun olanıdır. En yeni model, Apple tasarımı M1 işlemciyi içeriyor ve sessiz, verimli performans için bir fana sahip değil. Performans ve fiyat söz konusu olduğunda tüm doğru kutuları işaretler, bu yüzden bizim için en iyi seçimimizdir. satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayar.


M1 ile MacBook Air (2020 sonu)

MacBook Air, Apple’ın şirketin yeni M1 çipi ile donatılmış ve üç farklı renkten (gümüş, uzay grisi ve altın) biriyle donatılmış giriş seviyesi dizüstü bilgisayarıdır.

M1 çipli temel MacBook Air, 8 GB RAM ve 256 GB SSD’ye sahiptir. Genellikle 999$’a satılıyor, ancak son birkaç ayda 799,99$’a düştüğünü gördük. Ancak şu anda en iyi anlaşma, yalnızca şu adresteki temel modelde mevcuttur: Amazon, nerede 849,99 dolara altın olarak satışta Kasada. Bu arada B&H Photo, altın, uzay gri, ve gümüş model 899$’a, tipik liste fiyatından 100$’lık harika bir indirim. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, 512 GB modeli de Amazon’da 1,149 $ (100 $ indirim) için satışta seçili renklerde.

En iyi MacBook Pro fırsatları

MacBook Pro serisi, şimdilik iki farklı bölüme ayrılmıştır. 2020’nin M1 destekli MacBook Pro’su, Touch Bar’ın son bekleme noktası olmaya devam ediyor. Aynı zamanda tanıtılan MacBook Air’in kardeşidir, benzer iç kısımlara sahiptir ve çoğunlukla daha uzun süre en yüksek performansta çalışmasına izin veren bir fan için tasarruf sağlar. Yeni 14 ve 16 inç MacBook Profesyonelleri Ekim ayında açıklandıancak, M1 Pro veya isteğe bağlı M1 Max CPU’larla birlikte gelir.

Yüksek indirimler nadir olmakla birlikte, şu anda Amazon şu anda hem 14 inç hem de 16 inç modellerde yaklaşık 50 $ indirim sunuyor. Bu, 512 GB ile donatılmış 14 inçlik modeli satın alabileceğiniz anlamına gelir. 1,999 $ yerine 1,949.99 $, iken 2.499 $ 1TB sürümü 2.449,99 $ için gidiyor. Bu arada, 16 inç, 512 GB temel model de 2.449.99 dolara satılıyor 2.499$ yerine uzay grisi, 1 TB varyant 2.639.99 dolara gidiyor, 60 $ indirim.

İncelemelerimiz MacBook Pro serisinin en yenileri kesinlikle övgüyle parlıyordu. İster güzel ekranı, ister gösterdikleri olağanüstü performans ve pil ömrü olsun, bu birinci sınıf dizüstü bilgisayarlar, gönülden tavsiye edebileceğimiz yatırımlardır. Bu etkileyici dizüstü bilgisayarlarda büyük bir fiyat indirimi olur olmaz, yeni bir dizüstü bilgisayar için pazardaki herkesin bir tane satın almayı düşünmesini öneririz, çünkü muhtemelen hızlı hareket ederler.


14 inç MacBook Pro (2021)

14 inç MacBook Pro, yeni M1 Pro veya M1 Max CPU ile donatılabilir ve 64 GB’a kadar birleşik belleğe sahip olacak şekilde yapılandırılabilir.


16 inç MacBook Pro (2021)

Yeni 16 inç MacBook Pro, Apple’ın en yeni silikonuyla donatılmış yaratıcı bir güç merkezidir. M1 Pro veya M1 Max ile yapılandırılabilen 16 inç ekran, çok sayıda bağlantı noktası sayesinde aynı anda üç adede kadar harici ekrana ve bir 4K TV’ye ödünç verilebilir.

Touch Bar donanımlı, 13 inç MacBook Pro Air’e benzer, ancak biraz daha zorlu kullanım durumlarına yöneliktir ve 1.299 dolardan başlar. M1 destekli temel model, 256 GB depolama, 8 GB RAM, daha parlak ekran, daha uzun pil ömrü ve artan iş yükleri altında performansı korumak için tasarlanmış dahili bir fan içerir. Aralık ayının ortasında, temel modelin 1099,99 ABD Dolarına düştüğünü gördük, ancak şu anda her ikisi de Amazon ve En iyi satın alım sadece 1.149 dolara satıyorlar. Bu o kadar büyük bir indirim olmayabilir ama yine de yaklaşık 150$’lık bir tasarruf. 8 GB RAM ile daha büyük, 512 GB yapılandırma da şu anda Amazon’da satışta ve 1.349 $ için B&H Fotoğraf, 150$ indirim.


M1 özellikli 13 inç MacBook Pro

MacBook Pro 13, Air ile aynı M1 işlemciye sahiptir ancak daha parlak bir ekrana, daha uzun pil ömrüne ve daha iyi sürdürülebilir performans için bir fana sahiptir.

En iyi Mac Mini fırsatları

Bir Apple dizüstü bilgisayar olmasa da, mac mini macOS’lu uygun fiyatlı bir masaüstü bilgisayardır. Bir ekran, klavye veya fare içermez (bu nedenle kendinizinkini sağlamanız gerekir), ancak taşınabilirlik konusunda endişeleriniz yoksa bu kompakt makine mükemmel bir performans sergiliyor. Hızlı, verimli ve Wi-Fi 6 ile donatılmıştır.

MacBook Air ve MacBook Pro 13 gibi Mini de Apple’ın yeni M1 işlemcisine sahip. RAM ve depolama yapılandırmalarınıza göre değişen fiyatla 699 dolardan başlar. İndirim arıyorsanız, ikisi de B&H Fotoğraf ve Amazon temel modeli satıyor 8 GB RAM ve 649 ABD Doları (50 ABD Doları indirim) için 256 GB depolama alanı ve 899 ABD Doları yerine 799 ABD Doları için 512 GB varyantı (Amazon, B&H Fotoğraf).

mac mini

M1 ile Apple Mac Mini

Apple’ın en uygun fiyatlı Mac masaüstü bilgisayarı artık özel M1 çipinden güç alıyor. Temel modelinde 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile birlikte gelir ancak 16 GB RAM ve 2 TB’a kadar depolama ile yapılandırılabilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.