Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Nike, NFT’ler ve spor ayakkabıları ‘metaverse için’ yapan sanal bir ayakkabı şirketi satın aldı

Nike, NFT’ler ve spor ayakkabıları ‘metaverse için’ yapan sanal bir ayakkabı şirketi satın aldı

Geçen yıl boyunca defalarca duyduğum bir karşılaştırma, metaverse’deki insanlar üzerinde “esnemek” için NFT satın almanın tıpkı spor ayakkabı toplamak gibi olduğu ve şimdi Nike’ın görünüşe göre bu olasılığın gerçek versiyonuna hazır olduğundan emin olmaya çalıştığı. Hazır giyim devi, “kültür ve oyun oynamayı birleştiren yeni nesil koleksiyonlar sunmak için en son inovasyondan yararlanan lider bir marka” olarak adlandırdığı RTFKT Studios’u satın aldığını duyurdu.

RTFKT, Şubat ayında, genç sanatçı FEWOCiOUS ile sanal spor ayakkabılarla eşleştirilmiş gerçek spor ayakkabı satmak için yapılan bir işbirliğinin, o sırada 3,1 milyon dolardan fazla netleşerek sadece altı dakika içinde yaklaşık 600 çift / NFT satmayı başardığını iddia ediyor. Grimes 1 Mart’ta yaklaşık 6 milyon dolarlık dijital sanat eseri sattığı için, çoğumuz NFT’leri ilk kez duyuyorduk. Bu dijital öğelerden herhangi birinin şimdi bu kadar değerli olup olmadığı belli değil; Şu anda OpenSea ve Nifty Gateway’e baktığımızda, bazılarının orijinal fiyatlarından daha ucuza listelendiğini veya yakın zamanda satıldığını görüyorum.

Ancak geçmişi unutun – ve o zaman elon Musk’a bir çift spor ayakkabısını photoshopladı – RTFKT ilerliyor ve daha dün A16Z destekli girişim, Japon sanatçı Takashi Murakami ile Clone X NFT işbirliğini başlattı ve çeşitli koleksiyon özellikleriyle stil sahibi bir dizi metaverse hazır dijital avatar sundu.

Şirketin web sitesi, ziyaretçilerden, NFT sahiplerinin satın alımlarını doğrulama yollarından biri olan Metamask cüzdanlarını, gelecekte bir noktada oyun oynayacağınız veya öğelerinizin gerçekleşebileceği başka vr alanları gireceğiniz düşüncesiyle, bu alanlar hangi öğelere sahip olduğunuzu değerlendirmek için blockchain’i okuduktan sonra hemen bağlamalarını ister.

Nike’ın satın aldığı vizyon budur ve şirketin kurucusu Benoit Pagotto, Chris Le ve Steven Vasilev’e “en son oyun motorları, NFT’ler, blockchain kimlik doğrulaması ve artırılmış gerçeklikten yararlanarak bir tür sanal ürün ve deneyimden birini oluşturmak” ile kredilendirmektedir.

Nike, anlaşmayı duyururken – ne kadar harcadığını açıklamadan – RTFKT’nin yıldırım tarzı logosunu kendi ikonik swoosh, Jumpman ve Converse markalarının yanına konumlandırdı. Bu markalar, üst düzey atletik onaylar, ayırt edici tasarımlar ve gerçek dünyada gerçekten var olan bir taban kültürü üzerine inşa edilmiş onlarca yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu arada RTFKT, Ocak 2020’de kuruldu. Diyor ki” bilinçteki insani gelişme tahmin edilenden daha hızlı hızlandı. Artık dijital geleceğimizi hızlandırmak için buradayız.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.