Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Nike ACG Gaiadome FlyEase Boot, perakende satışa sunulmayacak

Nike ACG Gaiadome FlyEase Boot, perakende satışa sunulmayacak

Yaklaşan Pekin Kış Olimpiyatları için Nike Cuma günü yaptığı açıklamada, ABD Olimpiyatçıları ve Paralimpik Takımlarının madalya standında giymeleri için kapsayıcı ve erişilebilir ekipmanlar tasarladığını duyurdu. Buna, tek elle takılabilen ve sabitlenebilen yeni ACG Gaiadome FlyEase Boot dahildir. Tek sorun, FlyEase’in sınırlı kullanılabilirliğini de devralmış gibi görünüyor. Kalıbın geri kalanı satın alınabilecek olsa da, Gaiadome bot sadece bir sporcuya özel olacak.

“Pekin’deki resmi Team USA Madalya Standı görünümü için, tasarım ve test sürecimizde mevcut ve eski kış ve yaz Paralimpik sporcuları da dahil olmak üzere engelli topluluğuyla yakın bir şekilde çalıştık ve her sporcunun güvenli olmasını sağlayan ekipman oluşturmak için kapsayıcı tasarım ilkeleri ve yöntemleri kullandık. Nike bir basın açıklamasında, yarışan kişi baştan sona stilde destek hisseder” dedi.

Genel olarak, bu, sınırlı el becerisine sahip kişiler tarafından kolayca giyilebilecek bir kıyafet anlamına gelir. Örneğin, ceketler arasında manyetik kapamalar, büyük boy fermuar kulpları ve balık kapanı cepleri bulunur. Bu arada, ACG Dri-Fit ADV Trail Pants, hızlı açılan bir manyetik tokaya sahiptir. ACG Gaiadome Boot için tasarım, fermuarlı bir arka girişe ve geçiş bağcıklarına sahiptir.

Gaiadome FlyEase Boot, 120 $’a benzer bir tasarım felsefesine sahiptir. FlyEase’e GitNike’ın geçen yıl tanıttığı. Bu spor ayakkabılar, bir kişinin ayakkabıyı eller serbest bir şekilde takıp çıkarmasına izin veren bir “iki yönlü menteşe” içeriyordu. FlyEase’in erişilebilir tasarımı geniş çapta övülürken, Nike lansmanı nasıl ele aldığı konusunda ağır bir şekilde eleştirildi. Sınırlı stok ve hype, ayakkabıların etrafında bir yeniden satış pazarı yarattı ve bu da fiyatların 400 doları yukarı çekmesine neden oldu. Sorun viral oldu sosyal medyada ve bazıları Nike’ı suçladı engelliliği bir pazarlama planı olarak kullanmak spor ayakkabılardan en çok yararlanacak olanlara erişim garantisi vermeden.

O halde, Nike’ın Gaiadome FlyEase Boot’u özel bir atlet yapmaya karar vermesi ilginç. Bu, Nike’ın daha sonra tüketicilere sunulan Olimpik sporcular için erişilebilir ayakkabılar yaptığı ilk sefer değil. Geçen yıl Tokyo Yaz Oyunları için Nike, Glide FlyEase. Yenilikçi menteşe yerine, bir kişi ayakkabıya girdiğinde yerine oturan esnek bir topuk içeriyordu. Hem Go FlyEase hem de Glide FlyEase perakende olarak mevcuttur. Sınır Nike’a Gaiadome FlyEase Botunun neden bir sporcuya özel olacağını sordu, ancak hemen bir yanıt alamadı.

İdeal bir dünyada erişilebilir tasarım varsayılan olurdu, herkese faydası olduğu için. Botlar, ellerini tam olarak kullanan güçlü vücutlu insanlar için bile çoğu zaman zordur. Nike’ın daha fazla tartışmadan kaçınmaya istekli olması anlaşılabilir, ancak umarım Gaiadome FlyEase Boot’un tasarımının gelecekteki ayakkabılara dahil edildiğini göreceğiz. vardır halka açık – ve sınırlı miktarlarda değil.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.