Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

NFT’leri neden aldığınıza ilişkin STALKER 2 geliştiricisinin silinmiş açıklamasını okuyun

NFT’leri neden aldığınıza ilişkin STALKER 2 geliştiricisinin silinmiş açıklamasını okuyun

Güncelleme 16 Aralık, 18:44 ET: Bu hikayeyi yayınladıktan 11 dakika sonra GSC Game World, iptal edildiğini duyurdu. “NFT ile ilgili herhangi bir şey TAKİPÇİ 2 Sanırım bu, önceki açıklamanın neden silindiğini açıklıyor. Orijinal hikayemiz devam ediyor.


STALKER 2: Çernobil’in Kalbi geliştirici GSC Game World, Twitter’da, oyuna NFT’leri eklemek için çokça eleştirilen planlarını detaylandıran, şimdi silinmiş bir açıklama yayınladı. Kısacası şirket, kalkınmaya yardımcı olmak için NFT’lerden kazanılan fonları kullanacağını söyledi.

STALKER 2: Çernobil’in Kalbi GSC Game World, gerçekten şimdiye kadar yarattığımız en büyük ve en karmaşık oyun” dedi. “Geliştirme sürecinde kazandığımız tüm fonlar (NFT’den elde edilen potansiyel gelir dahil), uzun zamandır beklenen oyunu daha da iyi hale getirmek için geliştirmeye harcanacak.”

GSC Game World’ün, NFT’leri ekleme planlarını ele alan silinmiş ifadesi.
Resim: GSC Oyun Dünyası

Çarşamba günü geliştirici, sanal öğeler üzerinde NFT platformu DMarket ile ortak olacağını açıkladı. GSC Game World, NFT planlarının bir parçası olarak, sahiplerinin bir “metahuman” olmalarını sağlayan NFT’ler veya oyuna kendi benzerliklerinde eklenen bir NPC sunacağını söyledi. GSC Game World, Perşembe günkü güncellemesinde bu NPC’lerin rolünü “hikayeye dahil bile olmadıklarını” söyleyerek küçümsedi.

Şirket daha önce planladığı diğer NFT’ler konusunda belirsizdi, ancak GSC Game World, silinen açıklamasında gelecek hakkında daha fazla bilgi paylaştı ve metahuman’dan sonra “bazılarınız buradan biraz fazla ileri gideceğimizi düşündü” dedi. Görünüşe göre turnadan aşağı inen şey:

Sahiplerin (takma) adlarını bazı oyun içi masalara / duvarlara / vb. (lütfen bahsettiğimiz şeyin büyük bir açık dünya olduğunu unutmayın), çok oyunculu mod için eldivenler / dövmeler, görünümler / rozetler uygulayacağız ( hikaye kampanyasından sonra ücretsiz bir güncelleme olarak piyasaya sürülecek) ve tahsil edilebilir kartlar (yalnızca DMarket platformu, entegrasyon yok TAKİPÇİ 2).

Stüdyo Perşembe günkü açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı: “Dünkü iletişimsizlik ve bunun neden olduğu tüm duygular için lütfen özürlerimizi kabul edin. Oyunumuz için sadece en iyisini istediğinizi biliyoruz ve bunu takdir ediyoruz.”

GSC Game World, silinen ifadeyle ilgili yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Bu ay, bir video oyunu NFT duyurusu dalgası oldu. Ubisoft kendi ağır eleştirisini başlattı Ghost Recon: Breakpoint Bazıları gerektiren NFT’ler yüzlerce saatlik oyun iddia edilebilir. Peter Molyneux, insanların aslında “Land” olarak adlandırılan bir NFT satın alabilecekleri bir iş simülatörüyle ilgili ayrıntıları da açıkladı. Sanal arsalar şimdiden toplamda 54 milyon dolardan fazla para çekti. Ars Teknik.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.